Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Vaarikad Rimi 125g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab
    Uudistoode

    Vaarikad Rimi 125g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,92 €/kg

  • Mustikad Rimi 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mustikad Rimi 400g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,47 €/kg

  • Kultuurmustikad Rimi 125g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kultuurmustikad Rimi 125g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,72 €/kg

  • Mahe pohl Eesti 250g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Mahe pohl Eesti 250g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,16 €/kg

  • Kiivimarjad 125g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kiivimarjad 125g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,92 €/kg

  • Maasikad 1kl 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Maasikad 1kl 500g

    Ei ole saadaval

  • Vaarikad 225g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Vaarikad 225g

    Ei ole saadaval

  • Põldmarjad Rimi 125g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Põldmarjad Rimi 125g

    Ei ole saadaval

  • Marja duo mix 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Marja duo mix 250g

    Ei ole saadaval

Marjad

Värsked marjad pakuvad naturaalseid maitseid ning sobivad suurepäraselt tasakaalustatud ja mitmekesise toidulaua rikastamiseks. Valikust leiab hooajalisi Eesti marju ning kvaliteetseid importmarju, sealhulgas maasikaid, vaarikaid, mustikaid, põldmarju ja teisi populaarseid marju. Marjad sobivad hästi värskelt nautimiseks, hommikupudru, jogurti ja smuutide lisandiks ning magustoitude ja küpsetiste valmistamiseks.

Hooajaline marjavalik võimaldab nautida värskeid maitseid aastaringselt. Kvaliteetsed marjad sobivad nii igapäevaseks vahepalaks kui ka pidulike magustoitude valmistamiseks ning aitavad muuta iga toidukorra värvikamaks ja maitseküllasemaks.

Filtreeri

Filtreeri