Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Brokkoli mikrovõrsed 25g
    Uudistoode

    Brokkoli mikrovõrsed 25g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,60 €/kg

  • Herne mikrovõrsed 25g
    Uudistoode

    Herne mikrovõrsed 25g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,60 €/kg

  • Redise mikrovõrsed 25g
    Uudistoode

    Redise mikrovõrsed 25g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 79,60 €/kg

  • Nisu võrsed
    Uudistoode

    Nisu võrsed

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 132,67 €/kg

  • Mahe Mungoa idud Rüüts 140g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Mahe Mungoa idud Rüüts 140g

    1.29 € per tk
    Tavahind: 1,89 €

    Hind ühiku kohta: 12,90 €/kg

  • Mahe lutserni idu Lõunaidu 100g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Mahe lutserni idu Lõunaidu 100g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,90 €/kg

  • Mahe Idutrio Lõunaidu 150g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe Idutrio Lõunaidu 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

Filtreeri

Filtreeri