Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • WC puhastus Bref aktiv lemon 3x50g

    WC puhastus Bref aktiv lemon 3x50g

    6.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 45,93 €/kg

  • WC värsk Bref Brill Arctic Ocean 3x42g
    5
    19 €
    41,19 €/kg

    WC värsk Bref Brill Arctic Ocean 3x42g

    8.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 65,00 €/kg

  • Pesuvalgendi Ace sidruni 1 l

    Pesuvalgendi Ace sidruni 1 l

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,65 €/l

  • Õhuv. Air Wick Pure aeros. Cherry 250ml

    Õhuv. Air Wick Pure aeros. Cherry 250ml

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,16 €/l

  • Õhuvärskendaja Air Wick Orange Flower 250ml

    Õhuvärskendaja Air Wick Orange Flower 250ml

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,96 €/l

  • Prügikotid Premium 60l 10tk

    Prügikotid Premium 60l 10tk

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,34 €/tk

  • Nõudepesuvedelik Mayeri Citrus&Olive 500ml
    Valmistatud Eestis

    Nõudepesuvedelik Mayeri Citrus&Olive 500ml

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,98 €/l

  • Klaasi- ja aknapesuvah. Mayeri All-Care 500ml
    Valmistatud Eestis

    Klaasi- ja aknapesuvah. Mayeri All-Care 500ml

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,38 €/l

  • Nõudepesusvamm Mclean cellulose 2tk

    Nõudepesusvamm Mclean cellulose 2tk

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,05 €/tk

  • Lõhnaneut.-õhuvärsk. Mayeri Bamboo B. 300ml
    Valmistatud Eestis

    Lõhnaneut.-õhuvärsk. Mayeri Bamboo B. 300ml

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,63 €/l

  • Universaalne puhastussprei Salling Fri 500ml

    Universaalne puhastussprei Salling Fri 500ml

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,98 €/l

  • Köögipuhastusvahend Tri-bio 420ml

    Köögipuhastusvahend Tri-bio 420ml

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,07 €/l

  • Puhastusvaht Cillit Bang 600 ml

    Puhastusvaht Cillit Bang 600 ml

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/l

  • Pesugeel lasteriietele Frosch Baby 1,5l

    Pesugeel lasteriietele Frosch Baby 1,5l

    10.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,99 €/l

  • Pih.õhuvär. AIR WICK, magn.kirss. 300ml

    Pih.õhuvär. AIR WICK, magn.kirss. 300ml

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/l

  • Kanal.puhastusvah. Tiret turbo 500 ml

    Kanal.puhastusvah. Tiret turbo 500 ml

    8.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,78 €/l

  • Pesuvahend Woolite delicate 900ml

    Pesuvahend Woolite delicate 900ml

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,32 €/l

  • Vaibapuhastusvahend Vanish foam 600ml

    Vaibapuhastusvahend Vanish foam 600ml

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,98 €/l

  • Nõudepesuvahend soodaga 500ml

    Nõudepesuvahend soodaga 500ml

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,58 €/l

  • WC värsk Bref Brill Arctic Ocean 2x42g
    4
    19 €
    49,88 €/kg

    WC värsk Bref Brill Arctic Ocean 2x42g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 77,26 €/kg

  • Vannitoa puhastusvah. Cillit Bang,750ml

    Vannitoa puhastusvah. Cillit Bang,750ml

    5.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,85 €/l

  • Pih.õhuvär. AIR WICK, veev.lõhn.,300ml

    Pih.õhuvär. AIR WICK, veev.lõhn.,300ml

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/l

  • Aknapuhastusvahend clin anti-fog 500 ml

    Aknapuhastusvahend clin anti-fog 500 ml

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,78 €/l

  • Pesupehmendaja Mayeri Sensitive 2l
    Valmistatud Eestis

    Pesupehmendaja Mayeri Sensitive 2l

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,50 €/l

  • Vannitoa puhastusvahend Mayeri Grape 750ml
    Valmistatud Eestis

    Vannitoa puhastusvahend Mayeri Grape 750ml

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,32 €/l

  • Svammlapid Vileda 3tk

    Svammlapid Vileda 3tk

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,40 €/tk

  • WC värsk Bref DeLuxe Magnolia 3x50g
    5
    19 €
    34,60 €/kg

    WC värsk Bref DeLuxe Magnolia 3x50g

    8.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 54,60 €/kg

  • Pesugeel Värske tsitrus 37pk 1,5l
    Valmistatud Eestis

    Pesugeel Värske tsitrus 37pk 1,5l

    13.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,79 €/l

  • Ved.pesuv.mõeld.värv.kang. LOVELA 1,45L

    Ved.pesuv.mõeld.värv.kang. LOVELA 1,45L

    11.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,20 €/l

  • Majapidamispaber Rimi Smart 2kih. 120leh
    Hea hind iga päev

    Majapidamispaber Rimi Smart 2kih. 120leh

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,59 €/tk

  • Üldpuhastusvahend Ajax Peach Blossom 1l

    Üldpuhastusvahend Ajax Peach Blossom 1l

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,99 €/l

  • WC-geel Clerit Lemon 75ml

    WC-geel Clerit Lemon 75ml

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,87 €/kg

  • Pesumasina puhastaja K2R 2X75g

    Pesumasina puhastaja K2R 2X75g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 46,60 €/kg

  • Aknapuhastusvahend clin citrus 500 ml

    Aknapuhastusvahend clin citrus 500 ml

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,78 €/l

  • Puhastusvah.Lansa pesumasinale 250ml

    Puhastusvah.Lansa pesumasinale 250ml

    8.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/l

  • Tualettruumi puhastusvahend Salling Fri 750ml

    Tualettruumi puhastusvahend Salling Fri 750ml

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,72 €/l

  • Puhastuskäsnad abrasiiviga Salling 10tk

    Puhastuskäsnad abrasiiviga Salling 10tk

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,18 €/tk

  • Pesuvahend Woolite Color 15pk 0,9l

    Pesuvahend Woolite Color 15pk 0,9l

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,32 €/l

  • Õhuvärskendaja Air Wick Caribbean. 236ml

    Õhuvärskendaja Air Wick Caribbean. 236ml

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,26 €/l

  • Nõude. tabletid Finish Ult. Plus 1 Fresh 64tk

    Nõude. tabletid Finish Ult. Plus 1 Fresh 64tk

    41.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,65 €/tk

Filtreeri

Filtreeri