Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pinna puhast.ved. Ajax strong&safe 500ml

    Pinna puhast.ved. Ajax strong&safe 500ml

    6.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/l

  • Prügikotid lõhnastatud Clerit 60l 15tk

    Prügikotid lõhnastatud Clerit 60l 15tk

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,19 €/tk

  • Pesugeel Mayeri Sport 1L
    Valmistatud Eestis

    Pesugeel Mayeri Sport 1L

    6.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,19 €/l

  • Pesugeel Perwoll wool 40pk 2l

    Pesugeel Perwoll wool 40pk 2l

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,00 €/l

  • Pesugeel Persil sensitive 20pk 0,9l

    Pesugeel Persil sensitive 20pk 0,9l

    8.39 € per tk
    Tavahind: 10,19 €

    Hind ühiku kohta: 9,32 €/l

  • Pesukapslid Mayeri Color Hypoallergenic 32tk
    Valmistatud Eestis

    Pesukapslid Mayeri Color Hypoallergenic 32tk

    11.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,37 €/tk

  • Hari kühvliga Tonkita

    Hari kühvliga Tonkita

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,99 €/tk

  • Puh.vah. The Pink Stuff põrand. univ. 1l

    Puh.vah. The Pink Stuff põrand. univ. 1l

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,29 €/l

  • Majapidamiskindad Clerit L 1p

    Majapidamiskindad Clerit L 1p

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,99 €/tk

  • Pesukapslid värvilisele pesule Persil 22tk

    Pesukapslid värvilisele pesule Persil 22tk

    11.29 € per tk
    Tavahind: 15,79 €

    Hind ühiku kohta: 0,51 €/tk

  • Nõudepesum. tabl. Somat All in One Ex. 75tk

    Nõudepesum. tabl. Somat All in One Ex. 75tk

    17.59 € per tk
    Tavahind: 30,49 €

    Hind ühiku kohta: 0,23 €/tk

  • WC puhastusv.Bref Power Active Gel 750ml

    WC puhastusv.Bref Power Active Gel 750ml

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,85 €/l

  • WC värskendaja Nord Clean Lemon 40g

    WC värskendaja Nord Clean Lemon 40g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,25 €/kg

  • Biojäätme konteiner Curver 6l

    Biojäätme konteiner Curver 6l

    6.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,65 €/tk

  • Veepehmendaja Tri-Bio 0,94l

    Veepehmendaja Tri-Bio 0,94l

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,93 €/l

  • Katlakivieemaldaja KH-7 750ml

    Katlakivieemaldaja KH-7 750ml

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/l

  • Pesuloputusv. Silan dreamy lotus 50pk 1,1l

    Pesuloputusv. Silan dreamy lotus 50pk 1,1l

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,35 €/l

  • Pesugeel Perwoll sport 40pk 2l

    Pesugeel Perwoll sport 40pk 2l

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,00 €/l

  • Vedel pesuvahend Perwoll Wool 20pk 1l

    Vedel pesuvahend Perwoll Wool 20pk 1l

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,99 €/l

  • Käsn Scrub Daddy Scrub Mommy

    Käsn Scrub Daddy Scrub Mommy

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,99 €/tk

  • Pudelihari Sauber L

    Pudelihari Sauber L

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,39 €/tk

  • Põrandamopp Mclean 1tk 40cm

    Põrandamopp Mclean 1tk 40cm

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,09 €/tk

  • Pesumasina puhastusvahend greib. Vamoosh 175g

    Pesumasina puhastusvahend greib. Vamoosh 175g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,37 €/kg

  • WC puhastusv. Bref Power Act.Gel Lemon 750ml

    WC puhastusv. Bref Power Act.Gel Lemon 750ml

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,93 €/l

  • Wc-värskendaja At Home Flower 2x45g

    Wc-värskendaja At Home Flower 2x45g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,56 €/kg

  • Puh.vah. Cif Perf. Fin. Anti-Mould 435ml

    Puh.vah. Cif Perf. Fin. Anti-Mould 435ml

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,85 €/l

  • Värvi- ja mustusekogumisl. Dr.Beckmann 40tk

    Värvi- ja mustusekogumisl. Dr.Beckmann 40tk

    7.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,19 €/tk

  • Plekieemaldaja Ūla kloorivaba 750g

    Plekieemaldaja Ūla kloorivaba 750g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,72 €/kg

  • Pesugeel Mayeri Sensitive Color 1,65l
    Valmistatud Eestis

    Pesugeel Mayeri Sensitive Color 1,65l

    8.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,15 €/l

  • Õhuvärskendaja Bolsius Granaatõun 60ml
    -30%
    3
    63 €
    3,63 €/tk

    Õhuvärskendaja Bolsius Granaatõun 60ml

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,19 €/tk

  • Pesuvahend Perwoll Light Colors 40pk 2l

    Pesuvahend Perwoll Light Colors 40pk 2l

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,00 €/l

  • Pesugeel Ariel Color 40pk 1,8l
    12
    59 €
    6,99 €/l

    Pesugeel Ariel Color 40pk 1,8l

    17.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/l

  • Kangapehm. Lenor Lo. Fl.&Dia. Figs 32pk 675ml

    Kangapehm. Lenor Lo. Fl.&Dia. Figs 32pk 675ml

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,13 €/l

  • Plekieemaldaja p. Vanish Oxi Action Pink 970g

    Plekieemaldaja p. Vanish Oxi Action Pink 970g

    12.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,88 €/kg

  • Pl.eemaldaja Vanish Oxi Action val. pes. 2l

    Pl.eemaldaja Vanish Oxi Action val. pes. 2l

    13.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/l

  • Induktsioonpliidi puhastusvahend KH-7 500ml

    Induktsioonpliidi puhastusvahend KH-7 500ml

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,78 €/l

  • Nõudepesu. tabletid Finish Quantum Lemon 40tk

    Nõudepesu. tabletid Finish Quantum Lemon 40tk

    29.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,75 €/tk

  • Õhuvärsken. Cozy Home kõrvitsavürts AW26
    -30%
    4
    89 €
    4,89 €/tk

    Õhuvärsken. Cozy Home kõrvitsavürts AW26

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,99 €/tk

  • Puh.vah. klaaskeraamilise pliidi ŪLA 250ml

    Puh.vah. klaaskeraamilise pliidi ŪLA 250ml

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,16 €/l

  • Nõudepesuvahend TRI-BIO 0.9L

    Nõudepesuvahend TRI-BIO 0.9L

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,77 €/l

Filtreeri

Filtreeri