Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tume šokolaad 85% Salling 100g

    Tume šokolaad 85% Salling 100g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,90 €/kg

  • Kommidesegu Kalev 7 lemmikut 1kg
    Valmistatud Eestis

    Kommidesegu Kalev 7 lemmikut 1kg

    9.99 € per tk
    Tavahind: 15,79 €

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

  • Dipisegu tilliga Salling 20g

    Dipisegu tilliga Salling 20g

    0.94 € per tk

    Hind ühiku kohta: 47,00 €/kg

  • Kummikommid Fazer Tutti Frutti Passion 180g
    Sobib veganitele

    Kummikommid Fazer Tutti Frutti Passion 180g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/kg

  • Küpsised Rimi vanillimaits. täidisega 500g

    Küpsised Rimi vanillimaits. täidisega 500g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,98 €/kg

  • Tume šokolaad Poesia 100g

    Tume šokolaad Poesia 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Vahvlirullid sarapuupähkli täidis. Rimi 280g

    Vahvlirullid sarapuupähkli täidis. Rimi 280g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Küpsised vanillitäidisega Dops Mesikäpp 210g

    Küpsised vanillitäidisega Dops Mesikäpp 210g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,33 €/kg

  • Halvaa vanilli Marmiton Ali Baba 100g
    Valmistatud Eestis

    Halvaa vanilli Marmiton Ali Baba 100g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,90 €/kg

  • Kartulivahvel hapukoore-tilli Balsnack 90g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Kartulivahvel hapukoore-tilli Balsnack 90g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,11 €/kg

  • Hollandi vahvlid karamell. Salling 252g

    Hollandi vahvlid karamell. Salling 252g

    2.14 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,49 €/kg

  • Kartulikrõpsud tšilli-laimimaits. Lay's 120g

    Kartulikrõpsud tšilli-laimimaits. Lay's 120g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,25 €/kg

  • Kartulikrõpsud kreem. kukeseene Lay's OB 110g

    Kartulikrõpsud kreem. kukeseene Lay's OB 110g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,27 €/kg

  • Vormiküpsised kondenspiima Selga 180g

    Vormiküpsised kondenspiima Selga 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Kartulivahvel hapuk. ja sibula Balsnack 90g
    Valmistatud Eestis

    Kartulivahvel hapuk. ja sibula Balsnack 90g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Piimašokolaad piimatäidisega Kinder 100g
    Hea hind iga päev

    Piimašokolaad piimatäidisega Kinder 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Mandel puhastatud Rimi 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mandel puhastatud Rimi 150g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,93 €/kg

  • Pähklite segu Rimi 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Pähklite segu Rimi 150g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,60 €/kg

  • Kreekerid kliidega Arcor 200g

    Kreekerid kliidega Arcor 200g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,45 €/kg

  • Küpsised peekonimaitselised Tuc 100g

    Küpsised peekonimaitselised Tuc 100g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

Filtreeri

Filtreeri