Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Šokolaad martsipaniga Merci 112g

    Šokolaad martsipaniga Merci 112g

    2.95 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 26,34 €/kg

  • Pähk.-kuiv. puuvil. segu Gourmix 100g

    Pähk.-kuiv. puuvil. segu Gourmix 100g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/kg

  • Piimašokolaad Lacmi Fun&Crispy 85g

    Piimašokolaad Lacmi Fun&Crispy 85g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,59 €/kg

  • Šokolaaditahvel KitKat 99g

    Šokolaaditahvel KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Närimiskumm Hubba Bubba Juicy Fruit 56g

    Närimiskumm Hubba Bubba Juicy Fruit 56g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,46 €/kg

  • Dražeed šokolaadi M&M's 82g
    Hea hind iga päev

    Dražeed šokolaadi M&M's 82g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,27 €/kg

  • Küp. šokol.,maap. ja kar. m.a. Frank&Oli 50g

    Küp. šokol.,maap. ja kar. m.a. Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Küpsis soolakaramelli Frank&Oli 50g

    Küpsis soolakaramelli Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Batoon datli ja sarapuup. mag.ain. Misso 30g

    Batoon datli ja sarapuup. mag.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Batoon marjade ja pähkl. mag.ain. Misso 30g

    Batoon marjade ja pähkl. mag.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Batoon mango ja kašup. mag.ain. Misso 30g

    Batoon mango ja kašup. mag.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Küpsised vanillimaitselised Rimi Smart 300g
    Hea hind iga päev

    Küpsised vanillimaitselised Rimi Smart 300g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,63 €/kg

  • Kartulikrõps. hapuk.-ürdi Flint Chipsters 60g

    Kartulikrõps. hapuk.-ürdi Flint Chipsters 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Kaerabatoon pistaatsia Flapjack Brynmor 80g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaerabatoon pistaatsia Flapjack Brynmor 80g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Kummikommid puuvil. Rowntrees Pastilles 143g

    Kummikommid puuvil. Rowntrees Pastilles 143g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,92 €/kg

  • Kummikommid puuvil. Rowntrees Squidgers 120g

    Kummikommid puuvil. Rowntrees Squidgers 120g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,58 €/kg

  • Piimašokolaad Bubbly Milka 90g

    Piimašokolaad Bubbly Milka 90g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,11 €/kg

  • Triibulised päevalilleseemned röstitud YES
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Triibulised päevalilleseemned röstitud YES

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Šokolaadi trühvlite valik Pure Tallinn 135g

    Šokolaadi trühvlite valik Pure Tallinn 135g

    8.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 60,67 €/kg

  • Kreekerid oliiviõli-rosmariini Stiratini 250g

    Kreekerid oliiviõli-rosmariini Stiratini 250g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,56 €/kg

Filtreeri

Filtreeri