Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kummikommid Haribo Sauerbrenner 160g

    Kummikommid Haribo Sauerbrenner 160g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,69 €/kg

  • Hapu kommiriba Rolla Belta Vidal 19g

    Hapu kommiriba Rolla Belta Vidal 19g

    0.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,79 €/kg

  • Kartulikrõpsud sibulaga Estrella 250g
    Sobib taimetoitlastele

    Kartulikrõpsud sibulaga Estrella 250g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,36 €/kg

  • Vahvlibatoon Dumle Kismet 55g

    Vahvlibatoon Dumle Kismet 55g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,45 €/kg

  • Küpsis Pähkel karam. piimatäidisega 310g

    Küpsis Pähkel karam. piimatäidisega 310g

    3.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,74 €/kg

  • Krõpsud hapukoore-sibula maitselised Oho 60g

    Krõpsud hapukoore-sibula maitselised Oho 60g

    0.86 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,33 €/kg

  • Pistaatsiapähklid röst.-soolatud Arimex 500g

    Pistaatsiapähklid röst.-soolatud Arimex 500g

    10.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,98 €/kg

  • Šokolaadikommid Kannel Kalev 300g
    Valmistatud Eestis

    Šokolaadikommid Kannel Kalev 300g

    22.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 74,63 €/kg

  • Kummikommid Raupies Haribo 160g

    Kummikommid Raupies Haribo 160g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,69 €/kg

  • Küpsisepulgad suhkruga Rimi 200g

    Küpsisepulgad suhkruga Rimi 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Mandlibatoon õuna-kaneeli Keto Bites 60g

    Mandlibatoon õuna-kaneeli Keto Bites 60g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,17 €/kg

  • Proteiinibatoon šok. magusain. Nicks 50g

    Proteiinibatoon šok. magusain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Prot.bat. sarap.päh. kr. mag.ain. Nicks 50g

    Prot.bat. sarap.päh. kr. mag.ain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Lehmakommid klassikalis. Skriveru Gotina 250g

    Lehmakommid klassikalis. Skriveru Gotina 250g

    3.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,80 €/kg

  • Batoon Kit Kat Chunky Duo 64g

    Batoon Kit Kat Chunky Duo 64g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,97 €/kg

  • Piimašokolaad Milka 90g

    Piimašokolaad Milka 90g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,44 €/kg

  • Šokolaadibatoon Double Vanilla Tupla 48g

    Šokolaadibatoon Double Vanilla Tupla 48g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,96 €/kg

  • Piimašokolaad purustatud metspähk. Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad purustatud metspähk. Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Vahvlipalad Dumle Fasupala 175g

    Vahvlipalad Dumle Fasupala 175g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,37 €/kg

  • Vahvlipalad Geisha Fasupala 175g

    Vahvlipalad Geisha Fasupala 175g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,37 €/kg

Filtreeri

Filtreeri