Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Mais röstitud, soolatud Rimi 150g

    Mais röstitud, soolatud Rimi 150g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Dražeed kookosemaitseline Korsarai 70g

    Dražeed kookosemaitseline Korsarai 70g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,71 €/kg

  • Küpsised kringlid juustuga Sel. by Rimi 100g

    Küpsised kringlid juustuga Sel. by Rimi 100g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Närimiskommid Mentos Discovery 113g

    Närimiskommid Mentos Discovery 113g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,38 €/kg

  • Piimašokolaadikompvekid Karl Fazer 250g

    Piimašokolaadikompvekid Karl Fazer 250g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,96 €/kg

  • Šokolaadibatoon Lion multipakk 5x30g

    Šokolaadibatoon Lion multipakk 5x30g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Batoon piimašokolaadi ja karamelliga Rimi 42g

    Batoon piimašokolaadi ja karamelliga Rimi 42g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,24 €/kg

  • Tume šokolaad 70% Kalev Bitter 190g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad 70% Kalev Bitter 190g

    5.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,21 €/kg

  • Kummikom. puuv.maits. Rowntrees Randoms 140g

    Kummikom. puuv.maits. Rowntrees Randoms 140g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,21 €/kg

  • Piimašokolaad piparmünditük. Karl Fazer 95g

    Piimašokolaad piparmünditük. Karl Fazer 95g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,42 €/kg

  • Šokolaaditahvel Cookie Dough KitKat 99g

    Šokolaaditahvel Cookie Dough KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Croissant vaniljetäid. kak.küp. 7Days 60g

    Croissant vaniljetäid. kak.küp. 7Days 60g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

  • Šokolaadibatoon Snickers Super 2-Pack 75g
    Hea hind iga päev

    Šokolaadibatoon Snickers Super 2-Pack 75g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,20 €/kg

  • Brownie šok. ja Ind. päh. m.ai. Frank&Oli 50g

    Brownie šok. ja Ind. päh. m.ai. Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Küpsis pist. ja valg. šok. m.a. Frank&Oli 50g

    Küpsis pist. ja valg. šok. m.a. Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Kummikomm Creepy Jelly Vidal 11g

    Kummikomm Creepy Jelly Vidal 11g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,45 €/kg

  • Maapähkel Taffel Sinihallitusjuustuga 140g

    Maapähkel Taffel Sinihallitusjuustuga 140g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,07 €/kg

  • Tume šokolaad täidisega Tuljak Kalev 105g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad täidisega Tuljak Kalev 105g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,33 €/kg

  • Šokolaadikommid Kalev Linnupiim 136g
    Valmistatud Eestis

    Šokolaadikommid Kalev Linnupiim 136g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,84 €/kg

  • Makadaamiapähk. soolaga, röst. Seeberger 80g

    Makadaamiapähk. soolaga, röst. Seeberger 80g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 81,13 €/kg

Filtreeri

Filtreeri