Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Läätsekrõpsud musta pipra ja ketšupi 60g

    Läätsekrõpsud musta pipra ja ketšupi 60g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,17 €/kg

  • Krõpsud Holiday Snack Mix Salling 100g

    Krõpsud Holiday Snack Mix Salling 100g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,90 €/kg

  • Kummikommid Sour Spookers Trolli 150g

    Kummikommid Sour Spookers Trolli 150g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,60 €/kg

  • Dražee Necklace Johny Bee 17g

    Dražee Necklace Johny Bee 17g

    0.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,06 €/kg

  • Proteiinibat. mandl. magusain. Nicks 50g

    Proteiinibat. mandl. magusain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Piimašokolaad vahvliga Kalev Mesikäpp 100g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Piimašokolaad vahvliga Kalev Mesikäpp 100g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,90 €/kg

  • Kartulikrõpsud juustumaitselised Taffel 180g

    Kartulikrõpsud juustumaitselised Taffel 180g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,83 €/kg

  • Valik piimašokolaadikomme Kalev Aitäh 226g
    Valmistatud Eestis

    Valik piimašokolaadikomme Kalev Aitäh 226g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,35 €/kg

  • Kartulikrõpsud ketšupimaitselised Lay's 130g

    Kartulikrõpsud ketšupimaitselised Lay's 130g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,69 €/kg

  • Šokolaadikommide valik Eesti Kalev 186g
    Valmistatud Eestis

    Šokolaadikommide valik Eesti Kalev 186g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,20 €/kg

  • Brownie Belgia šokolaadi tükkidega 200g

    Brownie Belgia šokolaadi tükkidega 200g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,95 €/kg

  • Šokolaadikommid pidulik valik Kalev 435g
    Valmistatud Eestis

    Šokolaadikommid pidulik valik Kalev 435g

    11.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,41 €/kg

  • Küpsised Fun Avec Domino 120g

    Küpsised Fun Avec Domino 120g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,08 €/kg

  • Kikerherned röstitud, soolatud Rimi 150g

    Kikerherned röstitud, soolatud Rimi 150g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Närimiskumm Orbit Watermelon magusain. 50g

    Närimiskumm Orbit Watermelon magusain. 50g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/kg

  • Kartulikrõpsud h.-s. Taffel Broadway 260g

    Kartulikrõpsud h.-s. Taffel Broadway 260g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,35 €/kg

  • Maapähklihalvaa maasikatega Rimi 60g

    Maapähklihalvaa maasikatega Rimi 60g

    0.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Tahvel topeltšokolaadi KitKat 99g

    Tahvel topeltšokolaadi KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Närimiskumm Orbit White Freshmint mag.ai. 64g

    Närimiskumm Orbit White Freshmint mag.ai. 64g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 52,97 €/kg

  • Pastillid Fazer Moomin 40g

    Pastillid Fazer Moomin 40g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,25 €/kg

Filtreeri

Filtreeri