Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kummikommid vaarika Tutti Frutti 90g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kummikommid vaarika Tutti Frutti 90g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,22 €/kg

  • Tahvel soolakaramelli KitKat 99g

    Tahvel soolakaramelli KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Kummikommid Smoothie-Choco Tutti Frutti 200g

    Kummikommid Smoothie-Choco Tutti Frutti 200g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,95 €/kg

  • När.kumm tsitr.maits. Rimi Smart mag.ain. 64g
    Hea hind iga päev

    När.kumm tsitr.maits. Rimi Smart mag.ain. 64g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,09 €/kg

  • Vahv. peh. s.kar.täid. Stroopwafel Saleks 33g

    Vahv. peh. s.kar.täid. Stroopwafel Saleks 33g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,82 €/kg

  • Kummikommid Haribo Ghostly 90g

    Kummikommid Haribo Ghostly 90g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,88 €/kg

  • Närimiskommid Haribo Maoam Kracher 200g

    Närimiskommid Haribo Maoam Kracher 200g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,75 €/kg

  • Šokolaadi trühvlite valik Pure 160g

    Šokolaadi trühvlite valik Pure 160g

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 56,19 €/kg

  • Teeküpsis Rimi Smart 1kg
    Hea hind iga päev

    Teeküpsis Rimi Smart 1kg

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,89 €/kg

  • Datlibatoon india pähkli-amarandi Rimi 30g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Datlibatoon india pähkli-amarandi Rimi 30g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,67 €/kg

  • Šokolaadikommide valik Kalev Linnupiim 238g
    Valmistatud Eestis

    Šokolaadikommide valik Kalev Linnupiim 238g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,57 €/kg

  • Krõpsud šašlõki ja röstitud sibul Taffel 180g

    Krõpsud šašlõki ja röstitud sibul Taffel 180g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,50 €/kg

  • Küpsised šokolaadikattega Fazer Moomin 175g

    Küpsised šokolaadikattega Fazer Moomin 175g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Närimiskumm Orbit Watermelon magusainet. 64g

    Närimiskumm Orbit Watermelon magusainet. 64g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 52,97 €/kg

  • Maisisnäkid juustu. Juustosnacks Taffel 190g

    Maisisnäkid juustu. Juustosnacks Taffel 190g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Küpsised vanilje täidisega Oreo Double 157g

    Küpsised vanilje täidisega Oreo Double 157g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,55 €

    Hind ühiku kohta: 10,13 €/kg

  • Küpsised kakaotäidisega Oreo Brownie 154g

    Küpsised kakaotäidisega Oreo Brownie 154g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 10,32 €/kg

  • Batoon tumeda šokolaadiga Diorel 80g

    Batoon tumeda šokolaadiga Diorel 80g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,13 €/kg

  • Küpsised meresoola ja meega Elephant 180g

    Küpsised meresoola ja meega Elephant 180g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,83 €/kg

  • Pulgakomm puuviljamaitseline Roks 12g

    Pulgakomm puuviljamaitseline Roks 12g

    0.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,83 €/kg

Filtreeri

Filtreeri