Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kommikarp Geisha 250g

    Kommikarp Geisha 250g

    5.99 € per tk
    Tavahind: 7,99 €

    Hind ühiku kohta: 23,96 €/kg

  • Küpsised Suur Rõngik klassikaline 375g

    Küpsised Suur Rõngik klassikaline 375g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,33 €/kg

  • Vahvlid peh. kar.täid. Stroopwafel Saleks 33g

    Vahvlid peh. kar.täid. Stroopwafel Saleks 33g

    0.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,82 €/kg

  • Kummikommid hapud Rainbow belts Rimi 150g

    Kummikommid hapud Rainbow belts Rimi 150g

    1.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Maisipulgad kondenspiima Kuki Muki 250g

    Maisipulgad kondenspiima Kuki Muki 250g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,96 €/kg

  • Kookospähkli krõpsud Seeberger 110g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kookospähkli krõpsud Seeberger 110g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,55 €/kg

  • Soolakõrsik Saltletts Lorenz 75g

    Soolakõrsik Saltletts Lorenz 75g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,87 €/kg

  • Puuvilja kummikommid Maasikas Rimi 35g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Puuvilja kummikommid Maasikas Rimi 35g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,71 €/kg

  • Soolakaramelli batoon piimašok. Kalev 40g

    Soolakaramelli batoon piimašok. Kalev 40g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,75 €/kg

  • Närimiskumm Orbit Sweetmint magusainetega 64g

    Närimiskumm Orbit Sweetmint magusainetega 64g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 52,97 €/kg

  • Närimiskumm Orbit Spearmint magusainetega 64g

    Närimiskumm Orbit Spearmint magusainetega 64g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 52,97 €/kg

  • Batoon mustsõstra The Beginnings FlapJack 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Batoon mustsõstra The Beginnings FlapJack 60g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,50 €/kg

  • Kreekerid Laurieri Scrocchi rosmariiniga 175g
    Sobib veganitele

    Kreekerid Laurieri Scrocchi rosmariiniga 175g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,66 €/kg

  • Kreekerid Laurieri Scrocchi trühvliga 175g
    Sobib veganitele

    Kreekerid Laurieri Scrocchi trühvliga 175g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,66 €/kg

  • Kartulikrõpsud cheddari juustu Taffel 180g

    Kartulikrõpsud cheddari juustu Taffel 180g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,83 €/kg

  • Küpsised juustupulgad Selection by Rimi 100g

    Küpsised juustupulgad Selection by Rimi 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Kaeraküp. l.hein-linaseem. Salling öko 140g
    Gluteenivaba Mahetooted

    Kaeraküp. l.hein-linaseem. Salling öko 140g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Küpsised Petit beurre 370g

    Küpsised Petit beurre 370g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,30 €/kg

  • När.kumm Spearmint Xyl Jenkki 100g magusain.

    När.kumm Spearmint Xyl Jenkki 100g magusain.

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,90 €/kg

  • Rosinad piimašokolaadis Nurr Kalev 150g

    Rosinad piimašokolaadis Nurr Kalev 150g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,60 €/kg

Filtreeri

Filtreeri