Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Seedripuu seemned Arimex 50g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Seedripuu seemned Arimex 50g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 93,80 €/kg

  • Pulgakommid puuviljamaitselised Salling 200g

    Pulgakommid puuviljamaitselised Salling 200g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,95 €/kg

  • Kommid karamell piimatäidisega Roshen 150g

    Kommid karamell piimatäidisega Roshen 150g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,67 €/kg

  • Sefiir Valge-Roosa Kommipomm 250g

    Sefiir Valge-Roosa Kommipomm 250g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,96 €/kg

  • Dipikaste Tex Mex Santa Maria 250g

    Dipikaste Tex Mex Santa Maria 250g

    4.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Piimašokolaad tervete pähklitega Milka 250g

    Piimašokolaad tervete pähklitega Milka 250g

    6.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,56 €/kg

  • Kuivatatud õunad  Arimex 200g

    Kuivatatud õunad Arimex 200g

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,95 €/kg

  • Datlibatoon porgandi ja maasikatega Rimi 31g
    Laktoosivaba Piimavaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Datlibatoon porgandi ja maasikatega Rimi 31g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,71 €/kg

  • Tiramisu mandel kakaos Kalev 140g
    Valmistatud Eestis

    Tiramisu mandel kakaos Kalev 140g

    3.39 € per tk
    Tavahind: 4,89 €

    Hind ühiku kohta: 24,21 €/kg

  • Pähklite ja puuviljade segu Pähklinäpp 200g

    Pähklite ja puuviljade segu Pähklinäpp 200g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,45 €/kg

  • Terav.küps. šok. s.puupähk.&meega Rimi 300g

    Terav.küps. šok. s.puupähk.&meega Rimi 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Kummikommid Worms Haribo 175g

    Kummikommid Worms Haribo 175g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,43 €/kg

  • Kartulikrõpsud Estrella hapukoore-sibula 180g

    Kartulikrõpsud Estrella hapukoore-sibula 180g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Šokolaadikommid Ferrero Rocher 100g

    Šokolaadikommid Ferrero Rocher 100g

    5.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 58,90 €/kg

  • Karamellid piparmündimaitselised Kalev 120g
    Valmistatud Eestis

    Karamellid piparmündimaitselised Kalev 120g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,58 €/kg

  • Kartulikrõpsud kreem. kukeseene Lay's OB 180g

    Kartulikrõpsud kreem. kukeseene Lay's OB 180g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,79 €

    Hind ühiku kohta: 16,61 €/kg

  • Rosinad Arimex 500g

    Rosinad Arimex 500g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,78 €/kg

  • Tum. šok. piparm. täid. Royal mints Rimi 200g

    Tum. šok. piparm. täid. Royal mints Rimi 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Kaeraküpsised Rimi Smart 180g
    Sobib veganitele
    Hea hind iga päev

    Kaeraküpsised Rimi Smart 180g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/kg

  • Küpsised kirsimaitselise täidisega Rimi 160g
    Sobib veganitele

    Küpsised kirsimaitselise täidisega Rimi 160g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,19 €/kg

Filtreeri

Filtreeri