Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • HARIBO kummikommid Pico Balla, 160g
    Sobib veganitele

    HARIBO kummikommid Pico Balla, 160g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,06 €/kg

  • Kuivatatud goji marjad Rimi 100g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kuivatatud goji marjad Rimi 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Pastillid Citrus Multivitamin Mynthon 34g

    Pastillid Citrus Multivitamin Mynthon 34g

    0.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,94 €/kg

  • Kartulikrõpsud tomatimaitselised Taffel 180g

    Kartulikrõpsud tomatimaitselised Taffel 180g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,83 €/kg

  • Kommisegu NeliPäkk Mesikäpp 500g
    Valmistatud Eestis

    Kommisegu NeliPäkk Mesikäpp 500g

    7.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,38 €/kg

  • Maisikrõps maguspipra maitseline Cheetos 165g

    Maisikrõps maguspipra maitseline Cheetos 165g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,67 €/kg

  • Juustudipp Rimi Planet jalapenoga 300g

    Juustudipp Rimi Planet jalapenoga 300g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Küpsised šokolaadinööpidega Milka Choco 135g

    Küpsised šokolaadinööpidega Milka Choco 135g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,19 €/kg

  • Pralineekommid Kalev Oravake 175g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid Kalev Oravake 175g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,80 €/kg

  • Batoonike Kalev Kirju Koer 200g
    Valmistatud Eestis

    Batoonike Kalev Kirju Koer 200g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,95 €/kg

  • Vahukommid piimašokolaadis Mesikäpp 115g

    Vahukommid piimašokolaadis Mesikäpp 115g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,43 €/kg

  • Piimašok. šok.dražeedega Karl Fazer 180g

    Piimašok. šok.dražeedega Karl Fazer 180g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,39 €/kg

  • Röst.,soolatud pistaatsiapähkel Rimi kg

    Röst.,soolatud pistaatsiapähkel Rimi kg

    18.89 € per kg

    Hind ühiku kohta: 18,89 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Vahvlid Kooli Marmiton 110g
    Valmistatud Eestis

    Vahvlid Kooli Marmiton 110g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,55 €/kg

  • Šokolaadikommid likööri Liqueur Fills 150g

    Šokolaadikommid likööri Liqueur Fills 150g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,93 €/kg

  • Biskviitküpsised šokolaaditäidise. Barni 150g

    Biskviitküpsised šokolaaditäidise. Barni 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Kommidesegu Kalev 7 lemmikut 500g
    Valmistatud Eestis

    Kommidesegu Kalev 7 lemmikut 500g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,98 €/kg

  • Kartulikrõpsud hapukoore-sibula Taffel 180g

    Kartulikrõpsud hapukoore-sibula Taffel 180g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,39 €/kg

  • Sefiir šok. vanillimai. Laima Maigums 175g
    Hea hind iga päev

    Sefiir šok. vanillimai. Laima Maigums 175g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,80 €/kg

  • Piimašokolaadi batoon Kinder Bueno 43g
    Hea hind iga päev

    Piimašokolaadi batoon Kinder Bueno 43g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,33 €/kg

Filtreeri

Filtreeri