Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Närimiskumm Orbit Spearmint 50g
    Hea hind iga päev

    Närimiskumm Orbit Spearmint 50g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,80 €/kg

  • Iirised piimatäidisega Roshen Milky Splash kg

    Iirised piimatäidisega Roshen Milky Splash kg

    8.19 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,19 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Biskviitküpsised Milka Cake&Choc 175g

    Biskviitküpsised Milka Cake&Choc 175g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,09 €/kg

  • Päevalilleseemned Rimi soolaga, röstitud 300g

    Päevalilleseemned Rimi soolaga, röstitud 300g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,63 €/kg

  • Kreekerid krevettidega Rimi Planet 150g

    Kreekerid krevettidega Rimi Planet 150g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,60 €/kg

  • Kartulivahvel juustu- ja sibula Balsnack 90g
    Valmistatud Eestis

    Kartulivahvel juustu- ja sibula Balsnack 90g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Kuivatatud dattel kivita Rimi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kuivatatud dattel kivita Rimi 200g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,95 €/kg

  • Marmelaadikommid kirsimaitselised Kalev 175g
    Valmistatud Eestis

    Marmelaadikommid kirsimaitselised Kalev 175g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,85 €

    Hind ühiku kohta: 11,94 €/kg

  • Võivahvlid Waffle Crisps Selection 100g

    Võivahvlid Waffle Crisps Selection 100g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,90 €/kg

  • Šokolaadimuna mänguasjaga Kinder Surprise 20g
    Hea hind iga päev

    Šokolaadimuna mänguasjaga Kinder Surprise 20g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 84,50 €/kg

  • Pähklite-rosinate segu Rimi 700g
    5
    59 €
    7,99 €/kg

    Pähklite-rosinate segu Rimi 700g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

  • Päevalilleseemned soolased Y.E.S. 150g

    Päevalilleseemned soolased Y.E.S. 150g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Šokolaadikommid Fazer Geisha 150g

    Šokolaadikommid Fazer Geisha 150g

    3.39 € per tk
    Tavahind: 4,95 €

    Hind ühiku kohta: 22,60 €/kg

  • Vahvlibatoon šokolaadis chunky KitKat 40g

    Vahvlibatoon šokolaadis chunky KitKat 40g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 24,75 €/kg

  • Biskviitküpsised kirsiželeega Jaffa 135g
    Piimavaba

    Biskviitküpsised kirsiželeega Jaffa 135g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,15 €

    Hind ühiku kohta: 7,33 €/kg

  • Küpsis Ekstra Kalev 180g

    Küpsis Ekstra Kalev 180g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,61 €/kg

  • Kartulikrõpsud sibulamaitselised Lay's 180g

    Kartulikrõpsud sibulamaitselised Lay's 180g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Piimakommid Rimi Gotina kg

    Piimakommid Rimi Gotina kg

    6.99 € per kg
    Tavahind: 8,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Küpsised Brownie Rimi 200g

    Küpsised Brownie Rimi 200g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,95 €/kg

  • Barbarissimaitseline karamell Kalev 120g
    Valmistatud Eestis

    Barbarissimaitseline karamell Kalev 120g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,08 €/kg

Filtreeri

Filtreeri