Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Vahukommid Rimi 300g

    Vahukommid Rimi 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Kartulivahvel meresoolaga Balsnack 90g
    Valmistatud Eestis

    Kartulivahvel meresoolaga Balsnack 90g

    1.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,00 €/kg

  • Vahvlid sarapuupähklitäidisega Happy 100g

    Vahvlid sarapuupähklitäidisega Happy 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Pastillid mee&sidruni Halls 33,5g
    Hea hind iga päev

    Pastillid mee&sidruni Halls 33,5g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,18 €/kg

  • Sarapuupähklid Awake 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Sarapuupähklid Awake 150g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,93 €/kg

  • Piimašokolaadi suupiste Smash 100g

    Piimašokolaadi suupiste Smash 100g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,50 €/kg

  • Pralineekommid Kalev Karakum 175g
    Valmistatud Eestis

    Pralineekommid Kalev Karakum 175g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,80 €/kg

  • Piimašokolaad piimatäidisega Kinder 50g

    Piimašokolaad piimatäidisega Kinder 50g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,80 €/kg

  • Karamellid piimatäidise Roshen Sweet Drop kg

    Karamellid piimatäidise Roshen Sweet Drop kg

    7.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Soolakaramellivahvlid Rimi 252g

    Soolakaramellivahvlid Rimi 252g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,72 €/kg

  • Kartulikrõpsud hapukoore-ürdimait. Lay's 130g

    Kartulikrõpsud hapukoore-ürdimait. Lay's 130g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,23 €/kg

  • Lehttainaküpsised Sfogliatine Rimi 200g

    Lehttainaküpsised Sfogliatine Rimi 200g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,75 €/kg

  • Piimašokolaad vahvliga Mesikäpp 270g
    Valmistatud Eestis

    Piimašokolaad vahvliga Mesikäpp 270g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,89 €/kg

  • Brasiilia pähklid Rimi 150g

    Brasiilia pähklid Rimi 150g

    7.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,27 €/kg

  • Kuivatatud mangoribad Seeberger 100g

    Kuivatatud mangoribad Seeberger 100g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 54,90 €/kg

  • Mikropopkorn magus Rimi 90g
    2 ja enam
    -44%
    0
    50 €
    0,89 €
    5,56 €/kg

    Mikropopkorn magus Rimi 90g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,89 €/kg

  • Valge šokolaad Poesia 100g

    Valge šokolaad Poesia 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Jõhvika ja pähklite segu Germund 300g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Jõhvika ja pähklite segu Germund 300g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,30 €/kg

  • Kakaobatoon piimakreemi Kinder Delice 39g

    Kakaobatoon piimakreemi Kinder Delice 39g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,38 €/kg

  • Küpsised hapukoore&sibula Tuc 100g

    Küpsised hapukoore&sibula Tuc 100g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,50 €/kg

Filtreeri

Filtreeri