Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Suitsutatud sprotid õlis Rimi 160g/112g

    Suitsutatud sprotid õlis Rimi 160g/112g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,87 €/kg

  • Sprotid õlis Rimi 170g/119g

    Sprotid õlis Rimi 170g/119g

    1.75 € per tk
    Tavahind: 1,95 €

    Hind ühiku kohta: 14,71 €/kg

  • Kilud praetud tomatikast. Rimi Smart 240g
    Hea hind iga päev

    Kilud praetud tomatikast. Rimi Smart 240g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,04 €/kg

  • Sprotid õlis Rannaküla 240g
    Valmistatud Eestis

    Sprotid õlis Rannaküla 240g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,46 €/kg

  • Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,71 €/kg

  • Sprotid õlis Kapten Grant 240g/156g

    Sprotid õlis Kapten Grant 240g/156g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,88 €/kg

  • Räimed praetud tomatikastmes Minu 240g

    Räimed praetud tomatikastmes Minu 240g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,63 €/kg

  • Sprotid Rannaküla õlis 250g klaas

    Sprotid Rannaküla õlis 250g klaas

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,56 €/kg

  • Sprotid õlis EO Kaija 190g

    Sprotid õlis EO Kaija 190g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,24 €/kg

  • Sprotid õlis Rannaküla 160g

    Sprotid õlis Rannaküla 160g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,81 €/kg

  • Sprotid õilis Kaija EO 160g

    Sprotid õilis Kaija EO 160g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,05 €/kg

Filtreeri

Filtreeri