Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Sink Pancetta Tesa Selection by Rimi 100g

    Sink Pancetta Tesa Selection by Rimi 100g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,90 €/kg

  • Kanasnäkk Nõo 85g
    Valmistatud Eestis

    Kanasnäkk Nõo 85g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,12 €/kg

  • Vin. veise.snäk. klas. Snäkk pro Rakvere 50g
    Valmistatud Eestis

    Vin. veise.snäk. klas. Snäkk pro Rakvere 50g

    4.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 91,00 €/kg

  • Heeringas Prant.sib. marin. Abba MSC 240g
    Sertifitseeritud vastavalt MSC kalandusalastele keskkonnakaitse standarditele
    Hea hind iga päev

    Heeringas Prant.sib. marin. Abba MSC 240g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,26 €/kg

  • Vürtsikad br.pooltiivad Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis

    Vürtsikad br.pooltiivad Tallegg 400g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,22 €/kg

  • Kanasnäkk Original Chick Snack Tallegg 80g
    Valmistatud Eestis

    Kanasnäkk Original Chick Snack Tallegg 80g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,88 €/kg

  • St.Louis ribi Rakvere kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    St.Louis ribi Rakvere kg

    8.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.2 kg 1.2kg

  • Salaami Palermo Rakvere 110g

    Salaami Palermo Rakvere 110g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,45 €/kg

  • Heeringafileetükid sibulaga Classic Vici 200g

    Heeringafileetükid sibulaga Classic Vici 200g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,95 €/kg

  • Toorsuitsuvorst Rakvere 280g

    Toorsuitsuvorst Rakvere 280g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,89 €/kg

  • Küüslaugupekk Matsimoka viil 110g
    Valmistatud Eestis

    Küüslaugupekk Matsimoka viil 110g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,82 €/kg

  • Kuumsuitsu sea välisfilee Rimi vp kg

    Kuumsuitsu sea välisfilee Rimi vp kg

    8.19 € per kg

    Hind ühiku kohta: 8,19 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.55 kg 0.55kg

  • Sprotid Rannaküla õlis 250g klaas

    Sprotid Rannaküla õlis 250g klaas

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,56 €/kg

  • Maitsesalaami viilutatud Karni 120g
    Valmistatud Eestis

    Maitsesalaami viilutatud Karni 120g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,75 €/kg

  • Juustuviinerid Nõo 310g
    Valmistatud Eestis

    Juustuviinerid Nõo 310g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,84 €/kg

  • Sardiinid tomatikastmes EO Kaija 240g

    Sardiinid tomatikastmes EO Kaija 240g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Anšoovisefileed oliiviõlis Coargal 75g

    Anšoovisefileed oliiviõlis Coargal 75g

    2.25 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 50,00 €/kg

  • Seasašlõkk äädikamarinaadis
    Valmistatud Eestis

    Seasašlõkk äädikamarinaadis

    8.39 € per kg
    Tavahind: 10,59 €

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Kanasnäkk Smoky Chick Snack Tallegg 80g
    Valmistatud Eestis

    Kanasnäkk Smoky Chick Snack Tallegg 80g

    3.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,38 €/kg

  • Vorst Fuetec trühvliga Elpozo 150g

    Vorst Fuetec trühvliga Elpozo 150g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,93 €/kg

Filtreeri

Filtreeri