Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Heering.filee rollmops Kapten Grant 250g/200g

    Heering.filee rollmops Kapten Grant 250g/200g

    4.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,45 €/kg

  • Soolapeekon Nõo kg
    Valmistatud Eestis

    Soolapeekon Nõo kg

    9.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.7 kg 0.7kg

  • Salaami Pepperoni Rakvere 110g

    Salaami Pepperoni Rakvere 110g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,09 €/kg

  • Broilerikoivad Rimi värske A-klass kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Broilerikoivad Rimi värske A-klass kg

    3.59 € per kg
    Tavahind: 4,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,59 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.6 kg 0.6kg

  • Makrell õlis Rimi Smart 240g/168g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab
    Hea hind iga päev

    Makrell õlis Rimi Smart 240g/168g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,37 €/kg

  • Vinnutatud vorst Mini Fuet Snack Argal 50g

    Vinnutatud vorst Mini Fuet Snack Argal 50g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,80 €/kg

  • Kanasigar juustuga Tallegg 200g
    Valmistatud Eestis

    Kanasigar juustuga Tallegg 200g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,45 €/kg

  • Talusink Maks&Moorits 150g
    Valmistatud Eestis

    Talusink Maks&Moorits 150g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,93 €/kg

  • Kuiv. kana rin.fil. mee-sinepi Chick&Go 30g

    Kuiv. kana rin.fil. mee-sinepi Chick&Go 30g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 73,00 €/kg

  • Hautatud kanaliha Koduküla 250g

    Hautatud kanaliha Koduküla 250g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Tursk vähesoolane kuivatatud 36g

    Tursk vähesoolane kuivatatud 36g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 60,83 €/kg

  • Täissuitsuvorst põdralihast Linnamäe 230g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst põdralihast Linnamäe 230g

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,74 €/kg

  • Keefirimarinaadis broileri kintsuliha
    Valmistatud Eestis

    Keefirimarinaadis broileri kintsuliha

    9.19 € per kg
    Tavahind: 11,49 €

    Hind ühiku kohta: 9,19 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Viiner Maks&Moorits 500g
    Valmistatud Eestis

    Viiner Maks&Moorits 500g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,90 €/kg

  • Fuet vorstikesed Selection by Rimi 150g

    Fuet vorstikesed Selection by Rimi 150g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,27 €/kg

  • Juustuvorst Wõro 600g
    Valmistatud Eestis

    Juustuvorst Wõro 600g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,48 €/kg

  • Salaami mini Salling 20g

    Salaami mini Salling 20g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,50 €/kg

  • Turistieine Rannarootsi 240g
    Valmistatud Eestis

    Turistieine Rannarootsi 240g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,04 €/kg

  • Lõhe õlis sidruniga Rimi 170g/119g

    Lõhe õlis sidruniga Rimi 170g/119g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 19,24 €/kg

  • Suitsusingike Rakvere 350g
    Valmistatud Eestis

    Suitsusingike Rakvere 350g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,26 €/kg

Filtreeri

Filtreeri