Söö kala


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kuivatatud veiseliha Original Karni 50g
    Valmistatud Eestis

    Kuivatatud veiseliha Original Karni 50g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 55,80 €/kg

  • Lemmikvorst Oskar vp kg
    Valmistatud Eestis

    Lemmikvorst Oskar vp kg

    10.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 10,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.7 kg 0.7kg

  • Külmsuits lõhefilee Rimi 120g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Külmsuits lõhefilee Rimi 120g

    3.49 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 29,08 €/kg

  • Parmig.- Regg. Super Snack vorst M&M 85g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Parmig.- Regg. Super Snack vorst M&M 85g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,24 €/kg

  • Kalkuni rinnafilee hakkliha Rimi, jah. 500g

    Kalkuni rinnafilee hakkliha Rimi, jah. 500g

    4.69 € per tk
    Tavahind: 5,89 €

    Hind ühiku kohta: 9,38 €/kg

  • Vin. kanal.sn. Smoky jerky bar Tallegg 30g
    Valmistatud Eestis

    Vin. kanal.sn. Smoky jerky bar Tallegg 30g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/kg

  • Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    Suitsutatud sprotid õlis Rimi 100g/70g

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,71 €/kg

  • Küüslaugu pekk Oskar 120g
    Valmistatud Eestis

    Küüslaugu pekk Oskar 120g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,92 €/kg

  • Sea kulinaarne ribi Rakvere kg
    Valmistatud Eestis

    Sea kulinaarne ribi Rakvere kg

    10.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 10,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.5 kg 0.5kg

  • Sink Maamehe viilutatud Nõo 105g
    Valmistatud Eestis

    Sink Maamehe viilutatud Nõo 105g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 17,05 €/kg

  • Tuunikala õlis Gemoss 185g/130g

    Tuunikala õlis Gemoss 185g/130g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,00 €/kg

  • Broilerikintsuliha kolme juust. Tallegg 400g
    Valmistatud Eestis

    Broilerikintsuliha kolme juust. Tallegg 400g

    4.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,87 €/kg

  • Atlandi heer.filee tk. sinepikast. Vici 200g

    Atlandi heer.filee tk. sinepikast. Vici 200g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,45 €/kg

  • Broilerikoib seljaosaga Rimi kg

    Broilerikoib seljaosaga Rimi kg

    3.89 € per kg

    Hind ühiku kohta: 3,89 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.8 kg 0.8kg

  • Külmsuitsu makrell Rimi vp kg

    Külmsuitsu makrell Rimi vp kg

    16.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 16,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.32 kg 0.32kg

  • Täissuitsuvorst e-vaba viilutatud Oskar 120g
    Valmistatud Eestis

    Täissuitsuvorst e-vaba viilutatud Oskar 120g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,58 €/kg

  • Fileesink basiilikuga viilutatud Karni 120g
    Valmistatud Eestis

    Fileesink basiilikuga viilutatud Karni 120g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,25 €/kg

  • Sprotid õlis Kapten Grant 240g/156g

    Sprotid õlis Kapten Grant 240g/156g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,88 €/kg

  • Konserv vürtsisealihaga Frank Pott 325g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Konserv vürtsisealihaga Frank Pott 325g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,43 €/kg

  • Lõhe omas mahlas supikogu Minu 240g/168g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Lõhe omas mahlas supikogu Minu 240g/168g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,04 €/kg

Filtreeri

Filtreeri