Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Bolognese kaste Felix 490g

    Bolognese kaste Felix 490g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 4,06 €/kg

  • Tomati Passata Rimi 500g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomati Passata Rimi 500g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,78 €/kg

  • Tomatipasta Rimi 100% 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomatipasta Rimi 100% 500g

    1.95 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 3,90 €/kg

  • Pitsakaste Rimi 390g

    Pitsakaste Rimi 390g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 4,59 €/kg

  • Pastakaste Rimi basiilikuga 390g

    Pastakaste Rimi basiilikuga 390g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 4,59 €/kg

  • Pastakaste tomati ja basiili. Tartu Mill 340g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pastakaste tomati ja basiili. Tartu Mill 340g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,38 €/kg

  • Pastakaste mascarpone-rukolaga Selection 350g

    Pastakaste mascarpone-rukolaga Selection 350g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Pastakaste Rimi küüslauguga 390g

    Pastakaste Rimi küüslauguga 390g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,87 €/kg

  • Pastakaste bolognese hakklihaga Salvest 460g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Pastakaste bolognese hakklihaga Salvest 460g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,76 €/kg

  • Pastakaste Rimi Napoletana 390g

    Pastakaste Rimi Napoletana 390g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,67 €/kg

  • Pastakaste päikesekuivat. tom. Selection 350g

    Pastakaste päikesekuivat. tom. Selection 350g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Pastakaste ürtidega Salvest 460g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Pastakaste ürtidega Salvest 460g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Pastakaste suvikõrvit.-paprika Selection 350g

    Pastakaste suvikõrvit.-paprika Selection 350g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Pastakaste Basilico Barilla 400g

    Pastakaste Basilico Barilla 400g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/kg

  • Tomatikaste Rimi Smart 480g
    Hea hind iga päev

    Tomatikaste Rimi Smart 480g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,10 €/kg

  • Tomatipasta 100% Rimi 270g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomatipasta 100% Rimi 270g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Kaste Sweet and Sour ananassiga Felix 500g

    Kaste Sweet and Sour ananassiga Felix 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

  • Pastakaste köögiviljadega Salvest 460g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Pastakaste köögiviljadega Salvest 460g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,93 €/kg

  • Pastakaste arrabbiata Tartu Mill 340g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pastakaste arrabbiata Tartu Mill 340g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,38 €/kg

  • Kaste hiinapärane poolmagus Felix 500g

    Kaste hiinapärane poolmagus Felix 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

  • Pastakaste originale Panzani 400g

    Pastakaste originale Panzani 400g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/kg

  • Pastakaste Rimi Bolognese 390g

    Pastakaste Rimi Bolognese 390g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,46 €/kg

  • Pastakaste Napoletana Panzani 400g

    Pastakaste Napoletana Panzani 400g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/kg

  • Tomatikaste Rimi 480g

    Tomatikaste Rimi 480g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 3,73 €/kg

  • Mahe pastakaste basiilikuga Salling Eko 350g
    Mahetooted

    Mahe pastakaste basiilikuga Salling Eko 350g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,54 €/kg

  • Pastakaste Felix 500g

    Pastakaste Felix 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 3,75 €/kg

  • Tomatipasta Felix 265g

    Tomatipasta Felix 265g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 5,62 €/kg

  • Kaste hiinapärane terav Felix 500g

    Kaste hiinapärane terav Felix 500g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 4,58 €/kg

  • Pastakaste Napoletana Barilla 400g

    Pastakaste Napoletana Barilla 400g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/kg

  • Pastakaste Bolognese Barilla 400g

    Pastakaste Bolognese Barilla 400g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,47 €/kg

  • Pastakaste oliivi basiiliku Panzani 400g

    Pastakaste oliivi basiiliku Panzani 400g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/kg

  • Pastakaste napoletana Tartu Mill 340g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pastakaste napoletana Tartu Mill 340g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,68 €/kg

  • Grillkaste Felix 510g

    Grillkaste Felix 510g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,87 €/kg

  • Pastakaste Extra Bolognese Panzani 425g

    Pastakaste Extra Bolognese Panzani 425g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Pastakaste itaalia juustuga Tartu Mill 340g

    Pastakaste itaalia juustuga Tartu Mill 340g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,32 €/kg

  • Pastakaste ürtidega Felix 360g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Pastakaste ürtidega Felix 360g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,36 €/kg

  • Pastakaste basiilikuga I Love Eco 390g
    Mahetooted

    Pastakaste basiilikuga I Love Eco 390g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,95 €/kg

  • Juustukaste Rimi 320g

    Juustukaste Rimi 320g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,34 €/kg

  • Burgerikaste Rimi 320g

    Burgerikaste Rimi 320g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,34 €/kg

  • Kaste Arrabibiata Barilla 400g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaste Arrabibiata Barilla 400g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri