Uus algus Rimi peakokana

03 September, 2020
Kes on Rimi uus peakokk Demo Kaev ja kuidas on temast saanud peakokk? Demo kirjutas oma mõtted üles!

Kokaks juhuslikult ja suure tööga

Kokandust sattusin õppima juhuslikult, kuid tagantjärgi saan tõdeda, et see oli pika ja põneva teekonna algus. Olen nüüdseks juba üle kümne aasta kokana töötanud, nii restorani kui tootmise valdkonnas. See on andnud mulle võimaluse teha koostööd Eesti parimate kokkadega, töötada ja õppida välismaal ning pidada ka restorane. Nüüd sain aga Rimi pakkumine, millele oli raske ei öelda.

Põnev algus Rimis

Võtsin väljakutse alustada tööd Rimi peakokana vastu suure põnevusega. See annab võimaluse oma seni õpitut ja praktilisi oskuseid teostada hoopis teise nurga alt, mis erineb oluliselt tavapärase peakoka tööst. Rimi peakoka töös tuleb arvestada suurte kogustega, kuid selle kõrval ei tohi kvaliteet langeda, et lõpptoode saaks väga hea. Rimis lähtume põhimõttest, et kuigi mastaabid on teised, siis poes peab pakutav olema sama hea nagu kodus tehtud toit.

Elu pole ainult kokkamine

Vabal ajal meeldib mulle teha trenni. Rulluisutamisega tegin juba lapsepõlves algust, kuid käin ka jalgrattaga sõitmas. Meeleldi kuulan ka muusikat, eriti just elektroonilist tantsumuusikat. Lisaks suhtlen palju suhtlen sõpradega ja külastan erinevaid restorane, et näha ja kogeda, mis mujal toimub ning milliseid maitseid pakutakse. Võin naljatades öelda, et vabal ajal söön oma teenitud raha ära.

Hea toidu saladus

Parima toidu saladuseks pean puhtaid maitseid ja naturaalseid tooraineid. Kõik peab olema kvaliteetne ja apetiitne – just välimus, maitsed ja värvid on tegurid, mille põhjal inimesed tahavad toitu osta ja süüa. Soovin, et ka Rimis pakutavate toitude puhul oleks inimestel teadmine, et need on maitsvad ja kõrge kvaliteediga. Kokkame me siis lihtsaid või keerulisemaid toite, aga kokkuvõttes peaksime saama tõdeta, et oleme suurepärased kokad. Eesmärk on Rimis pakkuda palju maitsvaid elamusi.

Võin väita, et armastan oma tööd, lisaks olen kiire õppija, vastutustundlik, hea pingetaluvusega ja pean oluliseks kõrget kvaliteeti. Mulle meeldib töötada hea ärikultuuriga ettevõttes, mistõttu on Rimi minu jaoks parim valik.


Populaarsed artiklid