Töö Rimis annab võimalusi ennast proovile panna

15 Detsember, 2020
Mentor-teenindusjuht Kaie Kalda nägu on tuttav enamikele Rimi töötajatele ja ka paljudele klientidele.

Paljudele teenindajatele on Kaie olnud heaks õpetajaks ja teejuhiks, teistele on Kaie jäänud silma Rimi kampaaniaplakatitelt või ka kaupluse ustelt. Kaie on alati valmis kaasa lööma erinevates ettevõtmistes ja rääkima julgelt, milline on Rimi tööandjana ja miks ta naudib just Rimis töötamist. Rimi on Kaie teine kodu ning oma kodu eest hoolitseb ta hästi.

Võib öelda, et tööst Rimi kauplusest teab Kaie pea kõike, kuna Rimis töötatud 18 aasta jooksul on ta töötanud väga erinevatel kaupluse ametikohtadel – teenindajast kaupluse juhatajani. Rimi on talle pakkunud erinevaid võimalusi ning enesearengut. Siiski enda jaoks kõige südamelähedasemaks peab Kaie siiani kassapidaja tööd. Kaie naudib vahetut suhtlemist kliendiga ning sellest saadavat positiivset emotsiooni, mida kõike ka kassatöö pakub. Kassatöö armastamine ning selle meisterlik valdamine toetavad Kaiet tema tänases töös mentor-teenindusjuhina. Just Kaie on see, kes on uutele Rimi teenindajatele juhendajaks ning mentoriks nii kassa- kui ka saalitööks vajalike oskuste omandamisel. Siiralt rõõmus on Kaie kui hiljem kauplust külastades näeb, et tema õpilane teeb oma tööd hästi ja on seda tehes õnnelik.

Kui annad rõõmu, saad vastu ka rõõmu – seda põhimõtet kannab Kaie endaga ning oleme väga rõõmsad, et Kaie on toonud rõõmu niivõrd paljudele Rimi töötajatele ja klientidele.


Populaarsed artiklid