Tondi Rimi supermarket lõpetab tegevuse

17 Detsember, 2020
Rimi on sõlminud eelkokkuleppe aadressil Tammsaare tee 55 asuva kinnistu müügiks, kus täna tegutseb Rimi Tondi supermarket.
 

Tondi Rimi lõpetab maikuus tegevuse ning kinnistu müüakse uuele omanikule Sanitex OÜ-le.

„Tegeleme pidevalt oma kaupluste võrgustiku arendamisega, kus otsime võimalikke asukohti uutele kauplustele ning samas tuleb muutunud kliendi ootustest ning konkurentsi olukorrast ette ka mõne kaupluse sulgemist. Kõnealuses asukohas on erinevaid kaupluseid peetud ligi 20 aastat, kuid tänaseks oli see oma elu toidukauplusena ära elanud,“ sõnas Rimi Eesti juht Vaido Padumäe. „Antud kinnistu sobivus supermarketi edukaks toimimiseks on seadnud väljakutseid – ligipääs kauplusele, parkimisvõimalused ning nähtavus ei ole ideaalsed. On täiesti arusaadav, et klient eelistab sellisel juhul Magistrali Rimi.“

Vaido Padumäe märkis, et aeg oli ka juba seal maal, mil Tondi Rimi oleks vajanud suuri investeeringuid nii hoone kui kaupluse sisseseade uuendamiseks. „Tondi Rimi puhul oleks sellised investeeringud olnud meie jaoks riskantsed,“ märkis Rimi juht.

Tondi Rimi superi töötajatele pakutakse võimalust tööle asuda teistes Tallinna Rimi kauplustes.

Tänavu avas Rimi Maardus uue superi ning täiesti värske näo ja sisu sai Rakvere Rimi mini. Järgmisel aasta esimeses pooles plaanitakse avada uus Rimi supermarketi Sauel.

Rimi Eesti Food AS (www.rimi.ee) kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 276 kauplust, sealhulgas 87 hüpermarketit (neist 17 Eestis), 68 supermarketit (neist 20 Eestis), Rimi minisid 100 (neist 44 Eestis), ekspress Rimisid 20 (neist 3 Eestis) ning 1 odavmüügikauplus Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.


Populaarsed artiklid