Tallinnas avati seni suurim Rimi mini

13 Juuni, 2018
Täna avati aadressil Pärnu mnt 22 äsjavalminud ärihoones Finest uus mini Rimi. Uuel poel on müügipinda 770m² ning sortimendis enam kui 5500 toodet. Kauplus asub ärihoone 0 korrusel.

„Täna avatud kauplus on Rimile kesk- ja vanalinna piirkonnas juba viies: turistid ning kohalikud elanikud on väiksed Rimid hästi omaks võtnud, mis on andnud meile julgust laieneda linna südames veelgi,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro.

„Pärnu maantee alguses asuva Rimi lähedal on väga palju kontoreid ning kesklinnas töötaval inimesel on kiirel tööpäeval hea võimalus võtta soe lõunasöök, kuum tee või kohv Rimist –  just seetõttu on täna avatud mini Rimi teistest omasugustest veidi suurem, kuna rohkem ruumi on arvestatud salatibaarile, soojaletile ning värsketele pagaritoodetele. Samuti on kaupluses iseteeninduskassad, mis leevendavad kaupluse tipptundidel tekkima kippuvaid järjekordi,“ lisas Andrija Arro.

Pärnu mnt 22 ärihoone Finest on 6-korruseline, milles asuvad büroo-, kaubandus- ja teeninduspinnad. Hoone juurde kuulub 216-kohaline avaliku kasutusega parkimismaja. Ärimaja suurimad rentnikud on audiitorbüroo Grant Thornton Baltic OÜ, GW Hambaravi, Omniva ja Ühisteenused (opereerivad parkimismaja).

Rimi Eesti Food AS (www.rimi.ee) kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 263 kauplust, sealhulgas 78 hüpermarketit (neist 15 Eestis), 139 supermarketit (neist 71 Eestis), 46 odavmüügikauplust. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.


Populaarsed artiklid