Rimi tegevjuht Vaido Padumäe asub juhtima ettevõtte Baltikumi ostuüksust

04 Aprill, 2023
Rimi tegevjuht Vaido Padumäe on otsustanud vastu võtta uue väljakutse Rimi grupis ning asub juhtima Baltikumi ostuosakonda, jätkates samal ajal ka kogu ettevõtte juhatuse liikmena. Kuni uue juhi leidmiseni jätkab Padumäe ka Rimi Eesti tegevjuhi kohustuste täitmist.

Vaido Padumäe sõnul on kuus aastat Rimi tegevjuhi rollis olnud huvitav ja õpetlik aeg, eriti koroona ajal, mil tuli teha kiireid ja olulisi otsuseid. “Näiteks e-pood oli meil varem küll olemas, kuid selle kiire edasi arendamine toimus paljuski just pandeemia tõttu ning sellest on saanud oluline osa meie ärimudelist. Olen loomult elukestev õppija ning soovin end kogu aeg täiendada, mistõttu ütlesin ka uuele ametikohale kohe “jah”. Mul on hea meel, et edaspidi saan oma teadmisi ja pikaajalist kogemust rakendada kõigis kolmes Balti riigi, millest saavad kasu nii meie enda inimesed kui kliendid,” rääkis Padumäe.

Rimi Baltikumi tegevjuht Giedrius Bandzevičius ütles, et Vaido panus Rimi Eesti arengusse on olnud märkimisväärne. “Vaido tegi Rimist ühe edukama jaekaubandusettevõtte Eesti turul ning andis suure panuse ka meie töötajate heaolusse. Ta on ka varem Baltikumi ülestes rollides töötanud. Nüüd saab ta kaasa aidata oma teadmistega uuendusliku ostuosakonna arendamisel,” märkis Bandzevičius.

Rimi personalijuhi Jaanika Raudami sõnul on uue juhi otsingud aktiivselt käimas ning sellest, kes Rimi juhi kohal Eestis tööle asub, antakse avalikkusele teada esimesel võimalusel.

Vaido Padumäe on Rimis töötanud üle 20 aasta.Ta alustas ettevõttes ülikooliõpingute kõrvalt alustades kauba komplekteerijana ning liikus karjääriredelil kiirelt edasi. Vaido on juhtinud Rimi logistikaosakonda, ostu meeskonda ning 3 aastat elanud-töötanud ka Riias. Viimased kuus aastat oli ta Rimi Eesti juht ning jätkab nüüd Balti tasandil. 

Rimi Baltic hõlmab täna 298 kauplust ja kiirelt arenevat e-kaubanduse võrgustikku kolmes Balti riigis. Rimi Balticu kogukäive oli 2022. aastal 1730 miljonit eurot ning ettevõttes töötab kokku pea 12 000 inimest.


Populaarsed artiklid