Rimi taasavab uuenduskuuri läbinud Võru kaupluse

08 Veebruar, 2024
8. veebruaril avab uksed uuenduskuuri läbi teinud Rimi Võru Supermarket aadressil Jüri 85. Poe kogupind on üle 1300 ruutmeetri ning kaupluses asub tööle 21 inimest.

Võru Jüri kaupluse juht Liana Pilsikova tunneb avamise üle siirast heameelt: “Suur tänu klientidele, kellelt oleme saanud väga palju positiivset tagasisidet ja teadmise, et kaupluse taasavamist oodatakse pikisilmi. Oleme toetuse eest väga tänulikud ja ootame kõiki oma armsaid kliente taas enda juurde ostlema. Uuendatud poes oleme arvesse võtnud klientide soove ning laiendanud sellest lähtuvalt ka tootevalikut. Pakume nüüd ligi 10 000 erinevat toodet alates värskest lihast ja kalast kuni kvaliteetsete puu- ja juurviljade, taimsete ning ökotoodeteni välja. Samuti on meil “Talu toidab” sektsioon, kust leiab suure valiku eestimaist kaupa. Lisaks tavapärasele valikule leiab meie kauplusest ka pitsasid, saiakesi, kohvimasina ja muud, mis muudab ostlemise kohalikele elanikele mugavaks ja meeldivaks ka siis, kui on vaja kiirelt leida midagi hamba alla,” rääkis Pilsikova.

Rimi Eesti tegevjuhi Kristel Metsa sõnul on Rimi jaoks oluline hea ja kindel suhe oma klientidega üle Eesti. “Meie eesmärk on olla inimeste jaoks eelistatud ja armastatud  toidupood. Oleme seda arvestades arendanud oma lojaalsusprogrammi, mis lähtub nüüd põhimõttest, et mida rohkem Rimi kauplusest osta, seda suurem on ka soodustuse protsent ning kogutud Rimi raha. Samuti paneme suurt rõhku personaalsetele pakkumistele, mis annab igale kliendile väga hea hinnaga just neid tooteid, mida ta kõige rohkem ostab,” selgitas Mets. Tema sõnul tasub kindlasti teha suuremad ostud just reedeti, mil Rimi Tervisereede raames on  kõik puu- ja juurviljad koguni 15% soodsamad ja seda aasta ringi.

Võru kauplus on avatud iga päev kella 8.00 kuni 22.00. Lisaks tavakassadele on kaupluses ka iseteeninduskassad, nendest kaks sularahamakse võimalusega. Avamise puhul kehtivad ka atraktiivsed sooduspakkumised, mõned tooted leiab isegi 50% allahindlusega.


Populaarsed artiklid