Rimi pälvis spordisõbra tiitli

10 Veebruar, 2023
Eesti Olümpiakomitee ja Kultuuriministeerium kuulutasid täna, 10 veebruaril välja “Spordisõber 2023” laureaadid, kelle hulgas oli ka Rimi Eesti kui pikaajaline Jalgpalli Liidu ja jooksuvõistluste toetaja.

Rimi Eesti tegevjuhi Vaido Padumäe sõnul käivad tervislik toit ja aktiivne liikumine käsikäes, et inimesed tunneksid end terve ja energilisena. “Toidumüüjana saame pakkuda oma sortimendis spetsiaalse märgistusega puhtaid ja tervislikke tooteid ning parima kvaliteediga puu- ning köögivilju, samas liikumisharrastuste edendamiseks teeme koostööd oma usalduväärsete pikaajaliste partneritega. Nii olemegi olnud pea kümme aastat nii Eesti Jalgpalli Liidu kui erinevate rahvajooksude toetaja, panustades eeskätt laste ja noorte liikumisarmastusse,” rääkis Padumäe auhinda vastu võttes.

Spordiürituste Korraldamise Klubi juhatuse liikme Mati Lillialliku väitel sai möödunud aastal rahvaspordisündmustest osa pea 50 000 liikumisharrastajat. “See on märkimisväärne hulk inimesi, keda me ei oleks saanud kaasata ilma abita, seega võib Rimit julgelt pidada üheks suurimaks liikumisharrastuse edendajaks Eestis ning tänavuse Liikumisaasta veduriks,” täheldas Lilliallik.   

Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei lisas, et üheskoos on korraldatud jalgpallifestivale, laagreid ja võistluseid, millest on osa saanud kümneid tuhandeid noori. “Selline panus on hindamatu väärtusega, sest ettevõte aitab läbi jalgpalli propageerida tervislikke eluviise ning luua seeläbi paremat ühiskonda,” lisas Rei. 

Tänuauhinnad andsid üle Eesti Vabariigi kultuuriminister Piret Hartman ja Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa.


Populaarsed artiklid