Rimi omamärgitooted pälvisid Euroopas kõrge tunnustuse

22 Märts, 2021
Kaks Rimi omamärgitoodet võitsid Euroopa Private Label Awards’il (omamärgitoodete auhinnad) oma toiduaine kategoorias esikohad.

Porgandipesto oli parim pakendatud toit, mida saab hoiustada toatemperatuuril ning kõrvitsaseemnejahu pärjati parimaks Free-From Foods (erinevate ainete vaba toit) kategoorias.

„Iga omamärgitoote arendamine kestab kuid – tihedalt tehakse koostööd nii tootja kui toidutehnoloogidega, et valida kõige tervislikumad ja kvaliteetsemad toiduained ning luua parimad retseptid,“ sõnas Rimi ostudirektor Maris Rannus. „Otsime pidevalt uusi ja huvitavaid maitseid ning oleme loonud hulga innovaatilisi tooteid, nüüd on rõõm näha, et meie tööd on tunnustatud lausa rahvusvahelisel tasemel. Rimis tehtud küsitlused on näidanud, et meie kliendid peavad omamärgitoiduaineid sama heaks või isegi paremaks kui suurte brändide tooteid. Jätkame omamärgitoodete valiku laiendamist ja arendamist, pakkudes klientidele head hinna ning kvaliteedi suhet,“ lisas Rimi ostudirektor.

Konkurssi korraldava European Supermarket Magazine’i toimetaja Stephen Wynne-Jones märgib, et tänavused võitjad ja finalistid tõestasid väga hästi, miks omamärgitooted suudavad hoida tugevat positsiooni Euroopa toiduainetööstuses, lüües mõnikord isegi suuri brände. „Samuti on viimase 12 kuu jooksul tarbijaharjumused kiiresti muutunud, mis tähendab, et omamärgitoodete puhul nähakse eriliselt vaeva, kuna hind peab olema oma tootegrupis hea ning kvaliteedis järeleandmisi teha ei tohi,“ lausus Wynne-Jones. „Rimi on igati võrdväärne konkurent teistele Euroopa juhtivatele jaekettidele.“

European Private Label Awards’i žürii võttis hindamisel arvesse selliseid aspekte nagu toote innovatsioon, välimus ja maitse. Rimi porgandipesto on valmistatud Itaalia autentse retsepti järgi värsketest porganditest, päevalilleõlist ning Parmigiano-Reggiano juustust. Porgandipestot sobib serveerida pasta, grillitud kana või salatitega. Rimi gluteenivaba kõrvitsaseemnejahu aga erineb teistest oma maitse, värvi ning lõhna poolest, meenutades värskelt jahvatatud kõrvitsaseemneid. Kõrvitsaseemnejahu sobib suurepäraselt smuutidesse.

Porgandipesto ja gluteenivaba kõrvitsaseemnejahu on saadaval kõigis Rimi superites ja hüperites.

Euroopa omamärgitoodete auhinnad asutati 2017. aastal, et tõsta esile Euroopa supermarketite mõjukamaid ja innovaatilisemaid omamärgitooteid ning tähistada "parimatest parimaid" jaemüüjaid-tarnijaid.

Nimekirja finalistidest ja võitjatest leiad siit: https://privatelabelawards.com/


Populaarsed artiklid