Rimi keskköök paneb kuuks ajaks uksed kinni

10 Jaanuar, 2019
Alates 12. jaanuarist ei müüda Rimi kauplustes Rimi keskköögis valmistatavaid toite, kuna keskköök on remondi tõttu suletud kuni 19. veebruarini.

Sellel ajavahemikul on Rimi valmistoidud asendatud koostööpartnerite toodanguga. Remondi käigus vahetatakse Rimi köögi tehnika loodussäästlikuma vastu, et astuda samm lähemale eesmärgile tegutseda aastaks 2020 kliimaneutraalselt.

„Meie klientide jaoks tähendab keskköögi sulgemine seda, et valmistoidu lettidel ei ole Rimi tavapärased tooted, vaid koostööpartnerite valmistoidu valik. Samuti pole kahjuks võimalik absoluutselt kõiki Rimi valmistoite 100% asendada ning kindlasti peab arvestama sellega, et meie koostööpartnerite pakutav ei pruugi olla täpselt sellise maitsega nagu klient Rimi valmistoidu puhul on harjunud,“ sõnas Rimi ostujuht Margus Amor. „Ka ei saa me remonditööde tõttu pakkuda peolauatoitude valmistamise teenust.“

Rimi ostujuht märkis, et nende toitude osas, mida valmistatakse kauplustes kohapeal nagu pitsad- saiakesed ning värsked salatid, ei muutu midagi.

„Peamised põhjused, miks keskköök remonti läheb, on tootmise üleviimine keskkonnasäästlikule režiimile ning kõrge toiduohutuse hoidmise tagamine. Rimi on võtnud eesmärgiks tegutseda 2020. aastaks kliimaneutraalselt, mis tähendab, et meie keskkööki ootavad kõige kaasaegsemad ja keskkonnasõbralikumad tehnikalahendused. Vahetame näiteks ümber kõik külmikud selliste vastu, mis töötavad CO2 peal ning on loodussõbralikud – soovime, et meie jäetud ökoloogiline jalajälg oleks võimalikult väike. Samuti annavad keskköögis tehtavad uuendused kliendile kindluse, et Rimi toiduohutus ning köögist väljuv toit on väga heal tasemel,“ lisas Margus Amor.

Rimi Eesti Food AS (www.rimi.ee) kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 266 kauplust, sealhulgas 82 hüpermarketit (neist 15 Eestis), 62 supermarketit (neist 19 Eestis), mini Rimisid 85 (neist 48 Eestis), ekspress Rimisid 12 (neist 4 Eestis) ning 25 odavmüügikauplust Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.

Lisainformatsioon:

Katrin Bats, Rimi avalike suhete juht

E-mail: katrin.bats@rimibaltic.com                  

Tel: +372 516 7833


Populaarsed artiklid