Rimi ja Omniva alustasid koostööd

13 Aprill, 2021
Alates aprillikuust on Rimi lojaalsusprogramm seotud Omniva pakisaatmisteenusega – nimelt saavad Rimi kliendid igalt Omnivas saadetud pakilt teenida 15 senti Rimi raha.

„Meil on erinevaid koostööpartnereid nii Eestis, Lätis kui Leedus, kuid riigiettevõtetest on Omniva esimene, kellega ühist projekti alustasime,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Kuna piirangute tõttu on kaubanduskeskused olnud suletud, on veebi teel ostlemine oluliselt suurenenud ning pakiteenuse tähtsus kasvanud. Praeguse klientide ostu- ja käitumismustritega kaasas käimine tähendab aga seda, et peame leidma uusi ja digitaalseid võimalusi lojaalsusprogrammi rakendamiseks, mille hea näide ongi koostöö Omnivaga.“

Andrija Arro lisas, et lojaalsusprogramm hõlmab samuti Lätit ja Leedut, kuna Omniva on esindatud ka seal.

Omniva erakliendi segmendi juhi Sandra Kruseli sõnul on koostöö Rimiga esimene, mis seob ettevõtte pakiteenuse mõne lojaalsusprogrammiga. „Omniva on suurima võrguga pakiteenuse pakkuja ja Rimi üks suurimaid jaekaubandusettevõtteid kogu Baltikumis. Meil on hea meel, et värske koostöö näol saame pakkuda lisaväärtust mõlema osapoole klientidele,“ ütles Krusel.

Rimi raha teenimiseks tuleb pakk vormistada minu.omniva.ee lehel ja sisestada Sinu Rimi kaardinumber. Raha jõuab kliendi Sinu Rimi kontole järgmisel tööpäeval.

Tutvu lähemalt lojaalsusprogrammiga siin: www.omniva.ee/rimi


Populaarsed artiklid