Rimi ehitab seni suurima peakontori Laagrisse

09 Detsember, 2021
Täna allkirjastati leping, mille tulemusena kolib Rimi Eesti 2024. aastaks kogu oma tegevuse uude suurde kontorisse - ühe katuse all saavad olema tänapäevane logistikakeskus, laienenud keskköök ning uutele tööviisidele vastav kontor. 

Rimi peakontor ehitatakse Laagris uude äri- ja elamupiirkonda Gate Tallinn. “Oleme pikalt otsinud ja kaalunud erinevaid võimalusi uue kontori ning kesklao arendamiseks. Usun, et nüüd leidsime õige asukoha ja koostööpartneri, kes võimaldab meil soovid ellu viia. Projekt võimaldab tuua logistika operatsioonid Eestis ühe katuse alla, arendada kaasaegse keskköögi ning ehitada välja moderne kontor, mis toetab tänapäevaseid ja uudseid tööviise. Kõik see loob eeldused Rimi edasiseks arenguks ja kasvuks Eestis ning aitab teenindada kaupluseid parimal moel,” tutvustab plaane Rimi Eesti tegevjuht Vaido Padumäe.

Lähiaastatel kujuneb Gate Tallinnast uus, kvaliteetne ja moodne ärikeskkond, mis loodetavasti saab visuaalset ning emotsionaalset täiendust ka elamupiirkonna arendusega, mida samuti lähistele planeeritakse.

“Valiku tegemisel oli olulisel kohal hea ligipääsetavus nii auto kui ühistranspordiga, roheline mõtteviis, laienemise võimalus, efektiivne hoone planeering, head parkimisvõimalused ning kogenud arendaja,” selgitab Rimi Eesti tarneahelajuht Taavi Kivisalu. “Töötame Rimis kindlate põhimõtete alusel, et vähendada meie tegevusest tingitud keskkonnamõju. Uus hoone saab kindlasti olema suur samm edasi meie vastutustundliku ettevõtluse eesmärkide saavutamisel ja ökoloogilise jalajälje vähendamisel,” on Kivisalu rahul uue peakorteri plaaniga.

Hanke võitjaks valiti Lumi Capital. Tänaseks on planeerimisega juba alustatud, aktiivne projekteerimine algab 2022. aasta alguses. Ehitamisega on plaanis alustada järgmise aasta viimases kvartalis. Kolimine toimub 2024. aasta alguses ja kõik operatsioonid on üle viidud uude asukohta sama aasta suve lõpuks.

Gate Tallinn asub Tallinna piiril, Pärnu maantee alguses, vaid kiviviske kaugusel Laagri Rimi hyperist. 


Populaarsed artiklid