Rimi avas Tallinnas neljanda ekspresspoe

18 Oktoober, 2018
Rimi avas aadressil Pärnu maantee 139 oma neljanda ekspresspoe, mis kannab nime Karamelli Rimi. Uues kaupluses on müügipinda 270m² ning valikus üle 2000 toote.

„Tallinna süda- ja vanalinnas asuvad Rimi ekspresspoed on osutunud menukaks nii kohalike kui turistide hulgas,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Kauplused asuvad büroo- ja eluhoonete piirkonnas, olles seal töötavatele-elavatele inimestele heaks alternatiiviks nii lõunasöögi võtmisel kui ka pärast tööd kiirelt vajaliku toidukraami muretsemisel. Karamelli Rimi jääb täpselt samasuguse asustusega piirkonda ning sobitub sinna ideaalselt.“

„Meie ekspresskauplused on oma interjöörilt hubased ning tooted väga hoolikalt valitud. Paljud kliendid hindavad seda, et poekülastus oleks kiire ja vajalikud kaubad kergesti leitavad,“ märkis Andrija Arro. „Ekspresskaupluste puhul näitavad eriti head müüki soojad söögid ning pitsad-saiakesed. Oleme asunud pakkuma ka tööle ruttavatele inimestele hommikupudru ostmise võimalust ning seda kasutatakse usinalt.“

Karamelli Rimis pakutakse hommikuputru, võileibu, kohvi ja laia lõunasöögivalikut, avatud on salatibaar ning soojatoidulett. Kohapeal valmistatakse saiakesi ja pitsasid. Tervisesõbrad leiavad Karamelli Rimist hea valiku puu- ja juurvilju, värskeid mahlu ning „Toitumisnõustaja soovitab“ märgiga tooteid.

Rimi Eesti Food AS (www.rimi.ee) kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 263 kauplust, sealhulgas 80 hüpermarketit (neist 14 Eestis), 145 supermarketit (neist 70 Eestis), 38 odavmüügikauplust Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.

Katrin Bats, Rimi avalike suhete juht

E-mail: katrin.bats@rimibaltic.com             

Tel: +372 516 7833

Andrija Arro, Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht

E-mail: andrija.arro@rimibaltic.com  

Tel: +372 5635 5449


Populaarsed artiklid