Piimahinnad ongi juba langemas

21 Juuli, 2023
Viimaste hinnatõusu uudiste taustal on hea meel tõdeda, et teatud tootegruppides on juba hinnalangust märgata. Mõned piimatootjad on Rimiga koostöös erinevate piimatoodete hindu alandanud kuni 40%.

Rimi ostujuht Maris Rannus tõdeb, et viimase aasta hinnatõus on olnud väga suureks koormaks klientide rahakotile. „Hinnatõusude ralli on olnud meeletu, ent nüüd saame tõdeda, et klientide jaoks väga olulise toidugrupi, piimatoodete, hinnad on hakanud langema. Teeme igapäevaselt koostööd oma tarnijatega, et pakkuda Rimi klientidele parimat hinda ning kõik hankijate hinnalangetused jõuavad täpselt samas mahus ka otse meie poeriiulitele. Piimatooted ei jää kindlasti viimaseks tootegrupiks, kuhu hinnalangus jõuab,“ räägib Rannus.

Piimatooted moodustavad väga suure osa klientide igapäevastest ostudes ning seepärast on eriti hea meel, et saame eelisjärjekorras just nende toodete hinnalanguse välja tuua. Enamasti on valitud piimatoodete hinnad langenud keskmiselt 15%, ent näeme ka suuremaid hinnalanguseid.

Vaata pakkumisi meie e-poes >


Populaarsed artiklid