Lisame 2 miljonit eurot palgafondi

19 Detsember, 2022
Rimi tõstab uuest aastast kaupluste töötajate palgafondi 6% ning lühendab pühade ajal poodide lahtiolekuaegu, et tagada inimestele võimalus veeta lähedastega kvaliteetaega.

Rimi kaupluste personali palgafond tõuseb järgmise aasta 1. jaanuarist, et kiiresti muutuva tööturu arengutega kaasas käia ja oma töötajatele väärikas kompensatsioonipakett tagada. 

„Investeerime töötasude tõusu üle 2 miljoni euro ja kaupluste palgafond tõuseb 6%. Viimati tõstsime töötasusid käesoleva aasta alguses.“ - rääkis Rimi Eesti personalijuht Kaire Tero. Lisaks lühendab Rimi pühade perioodil kaupluste avamisaegu, et ka vahetustega töötavad inimesed saaksid pühademeeleolust osa. “Meie jaoks on töötajate rahulolu väga oluline, mistõttu oleme juba mitmendat aastat järjest lühendanud jõulude ja uue aasta eel avamiste ning sulgemiste aegu, et meie inimesed saaksid veeta pühad oma lähedaste seltsis,” rääkis Tero. 

Tööjõupuudus jaekauplustes sunnib tööandjaid läbi mõtlema, millised on töötajate vajadused ning kuidas oma inimesi motiveerida. “Tööampsude ajastul võime viieaastast tööstaaži juba pikaajaliseks pidada. Vähemalt viieaastase ametiajaga töötajad moodustavad Rimi personalist pea poole ehk 45%.  Neist 23% on ettevõttes töötanud enam kui kümme aastat. Oma töösuhte ja vahetu ülemusega on vastavalt hiljutisele rahulolu uuringule meie juures rahul 81% inimestest. Need numbrid räägivad heast töökultuurist ja teeme kõik, et seda hoida ja arendada, “ lausus Tero.

Rimi kaupluste pühade graafik:  

24. detsembril suletakse Rimi kauplused kell 19.00
25. detsembril avatakse Rimi kauplused kell 10.00, sulgemisaeg 20.00
26. detsembril avatakse Rimi  kauplused kell 10.00, sulgemisaeg tavapärane 22.00
31. detsembril avatakse Rimi kauplused tavapäraselt, sulgemisaeg 20.00 või 21.00
1. jaanuaril avatakse Rimi kauplused kell 12.00 ja suletakse 20.00

Täpsed kellaajad võivad piirkonniti veidi erineda, seega tasub iga konkreetse poe lahtiolekuaega kontrollida Rimi kodulehelt.


Populaarsed artiklid