Kulleri ootamine on ajalugu - Rimi alustas koostööd personaalsete nutipostkastidega

11 August, 2021
Augustist saab kõikidest Rimi kauplustest tellida kauba mugavalt koduukse ette isiklikku ParcelSea või Cleveroni nutipostkasti.

“Poes käimine võib täna olla juba üleni digitaalne: võtad oma äpi lahti ja valid salvestatud ostukorvidest, millist seekord tellida, maksad ära ja peatselt on toidud köögis kokkamiseks olemas. Lisaks saab Rimi retseptivalikust ühe klikiga retsepti koostisosad ostukorvi lisada,” räägib Rimi e-poe juht Helen Lednei. “Avasime Rimi e-poe aasta tagasi, enam lihtsamaks ostlemine vist minna ei saa - vali personaalne nutipostkast, kuller, tule ise järgi või tõstame sulle kotid autosse. Meie eesmärk on pakkuda kiiret ja võimalikult mugavat teenust.”

Nii Cleveron kui ka ParcelSea on eramajades elavatele inimestele mõeldes välja arendanud mitme mahutiga nutipostkasti, kust leiab isegi termokambri temperatuuritundlike kaupade lühiajaliseks hoiustamiseks.

“Nutipostkasti eesmärk on teha inimese elu lihtsamaks. Enam ei pea kullerit ootama ega planeerima, millal saab pakiautomaadist läbi käia - nii paki saamine kui saatmine käib su oma ukse eest. Kujutate ette, milline ajavõit see on, kui peale tööd ei pea poest läbi käima või tegema laupäeva hommikut vabaks, sest kahe tunni jooksul lubas kuller tulla,” tutvustab tuleviku postindust ParcelSea äriarendusjuht Tanel Raun. 

Ka Cleveroni tegevjuht Arti Kütt peab personaalsete kodupakiautomaatide põhiliseks võluks ajasäästu. “Kuller paneb asjad sinu kodukappi ja sina võtad asjad välja siis, kui sulle sobib. Või võtab kaubad välja see, kes parasjagu esimesena koju jõuab. Tulevikus ilmselt ongi sellised majapidamislikud tegevused hoopis tehisintellekti kanda. Nii saame kõik juurde väärtuslikku aega, mida veeta sõprade ja perega või tegeleda hobidega.” 

ParcelSeal ja Cleveronil on Eesti peale kokku sadu nutipostkaste, järgmisel aastal samal ajal on see number kindlasti juba kahekordistunud.

 

Lisainfo:

Helen Lednei

Rimi Eesti e-kaubanduse juht

helen.lednei@rimibaltic.com

 

Arti Kütt

Cleveron tegevjuht

arti.kutt@cleveron.com

 

Tanel Raun

ParcelSea äriarendusjuht

tanel@parcelsea.com

 

Rimi Eesti Food AS kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 276 kauplust, sealhulgas 87 hüpermarketit (neist 17 Eestis), 68 supermarketit (neist 21 Eestis), Rimi minisid 100 (neist 44 Eestis), ekspress Rimisid 20 (neist 3 Eestis) ning 1 odavmüügikauplus Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.


Populaarsed artiklid