Juuni suvelaagrites osaleb üle 200 lapse

21 Juuni, 2022
Esmaspäeval algasid üle Eesti seitsmes eri paigas Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi suvelaagrid, millest võtab osa 204 last.

Laagrid toimuvad Tallinnas Kotka staadionil ja Sportland Arenal, Haapsalus, Lihulas, Kihnus, Põlvas ning Vaimastveres, kus lapsi juhendavad kokku 19 treenerit.

Laagripäevad on jagatud osadeks:

  • hommikuti kerge treening ja mängud
  • lõunasöök
  • erinevad mängud pärastlõunal.

Kolmapäeval, 15. juunil toimus A. Le Coq Arenal suur ekskursioonipäev, kus laagrilised kohtusid meeste koondise mängijate Konstantin Vassiljevi ja Marko Meeritsa ning naiste koondislaste Lisette Tammiku, Kairi Himaneni ja Kethy Õunpuuga. Laager lõppeb reedel ning kõigile osalistele jagatakse väikeseid auhindu ja meeneid, mille lapsed saavad endale mälestuseks lõbusast suvenädalast.

Suvelaagrite projektijuht Martti Pukk väljendas rõõmu õnnestunud laagripäevade üle. „Hea meel, et juunikuu laagritesse kogunes nii palju lapsi. Kõikidel päevadel saatis tegevusi õnneks ka suurepärane ilm. Lisaks erinevatele mängudele ja harjutustele pakkus ekskursioonipäev lastele palju elevust. Ootame kõiki huvilisi juba augustikuu laagritesse,” sõnas Pukk.

Järgmised suvelaagrid peetakse augustis ning sinna saab registreerida kuni 17. juulini. Rohkem infot suvelaagrite kohta leiab jalgpalliliidu kodulehelt >


Populaarsed artiklid