Hommikune lisatund riskigrupi ostjatele

31 Märts, 2020
Rimi avab alates 1. aprillist kõik kauplused hommikul tunni võrra varem ehk kell 9, et jätta riskigruppidele rohkem aega ostlemiseks. 

„Palun oleme solidaarsed riskigruppidesse kuuluvate inimeste suhtes – las hommikune külastusaeg kuni kella 11ni jääb ainult neile ostlemiseks,“ sõnas Rimi Eesti juht Vaido Padumäe. „Tahaksin aga riskigrupi inimesetele panna südamele, et nad võimalusel ei tuleks üldse poodi, vaid leiaksid kellegi, kes neile toidu koju viib,“ lisas Rimi juht. 

„Meie kauplustes on täna piisavalt tööjõudu, et kõik vajalikud toimingud nagu kaupade väljapanek ja regulaarne pindade puhastus suudetakse korrektselt ära teha ka siis, kui avame poe tund aega varem. Kaupu jätkub piisavalt ning kõik saavad rahulikult oma ostud tehtud,“ rääkis Padumäe.  

Koroonaviiruse levimise takistamiseks on Rimi pannud kõikidesse kassadesse kaitseklaasid, teenindajatel on võimalus kasutada kaitsemaski ning kummikindaid. Kõik teenindajad on varustatud vajalike pindade ning käte desinfitseerimise vahenditega. Samuti on müügisaalides olemas kätepuhastusvahendid klientide jaoks ning lisaks on mitmetes Rimides abiks ZÄP kätepuhastusjaamad. Uusi kätepuhastusjaamu pannakse iga päev täiendavalt üles Rimidesse üle Eesti.  

Ostukärude ja korvide käepidemeid puhastatakse iga paari tunni järel, samuti uste, külmikute, pähklidosaatorite ning riiulite servi ja käepidemeid. Varem lahtiselt müüdud küpsetised pakendatakse enne lettidele panekut.


Populaarsed artiklid