Hiiu Rimis on alkohol silma alt ära

20 Juuni, 2018
Täna avati Hiiu Ärikeskuses uus Rimi supermarket, kus müügipinda on 1022m² ning kaubavalikus ligi 7500 toodet.

Uus ärikeskus asub Pärnu mnt ning Vääna tänava ristil Pärnu mnt 386.

"Oleme Hiiu Rimi supermarketis alkohoolsete jookide ala paigutanud selliselt, et poekülastaja ei peaks puutuma alkoholiriiulitega vältimatult kokku,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Alkoholi väljapanek on sätitud nii, et see ei ole kohe märgatav ning keegi nende riiulite vahele niisama eksida ei saa.“

„Kuna kaupluse ümbruskonnas on peamiselt elumajad, siis Hiiu Rimist saab paljude jaoks kodupood –  oleme uues supermarketis hästi esindatud nii esmatarbe- kui toidukaupade mitmekülgse valikuga. Näiteks on Hiiu Rimis laia sortimendiga värske kala lett ning väga populaarne Talu Toidab müügiala,“ lisas Andrija Arro.

„Hiiu Rimi pakub samuti rikkalikku valmistoidu valikut –  soojade söökide hulgast leiab isegi supi ning külmtoitude seast klientide suure lemmiku, sushi. Sooja saiakese kõrvale saab võtta aga automaadist värske kohvi. Lisaks müüakse kaupluses smuutisid, mis on valmistatud kohapeal ning peaks rõõmustama iga tervisesõpra,“ rääkis Andrija Arro.

Hiiu Ärikeskuses on lisaks Rimile veel apteek, lillepood, loomakauplus, postipakiautomaadid ning pitsakoht.

Rimi Eesti Food AS kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 263 kauplust, sealhulgas 80 hüpermarketit (neist 14 Eestis), 145 supermarketit (neist 70 Eestis), 38 odavmüügikauplust Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.


Populaarsed artiklid