Bikeepi nutikad rattaparklad teevad Rimi klientide elu mugavamaks

29 Juuli, 2022
Rimi ja Bikeep teevad koostööd, et muuta rattaga liiklejate poeskäigud turvalisemaks ja mugavamaks.

Bikeepi nutikad rattaparklad teevad Rimi klientide elu mugavamaks

Rimi ja Bikeep teevad koostööd, et muuta rattaga liiklejate poeskäigud turvalisemaks ja mugavamaks. Tartu Rebase Rimi ja kaheksa Tallinna kaupluse ees on klientide kasutuses tasuta nutikad rattaparklad.

Bikeepi rattaparkla võimaldab jalgratta lukustada suure terastoru abil nii raamist kui rattast, lisaks on parklates kaameravalve ja alarm. Tegemist on väga turvalise ja mugava süsteemiga, sest oma rattalukku ei pea kaasas kandma. Jalgratta saab lukustada Rimi kliendikaardi või Bikeepi mobiiliäppi kasutades.

Bikeep: “Jalgratturite arv Eestis kasvab tagasihoidlikult, sest linnaruum on endiselt autoga sõitjate kasuks kreenis, seega iga samm rattaga liiklejate elu mugavamaks tegemisel loeb. Koostöös Rimiga saame igapäevase ostlemise ratturitele mugavamaks teha.“

Igal nädalal külastab Rimi kauplusi ligi miljon klienti, mis tähendab, et kaupluseketil on võimalus arendada ja suunata suurt hulka inimesi leidma nutikaid lahendusi, mis toovad keskkonnale kasu.

„Soovime, et meie klientidel oleks võimalik elada tervislikult ja tasakaalustatult. Selleks tahame teha neile tervislike valikute leidmise võimalikult lihtsaks. Julgustame inimesi tasakaalustatud toitumisharjumustele, toetades seda sortimendi, juhiste ja inspiratsiooniga ning edendame aktiivset elustiili. Bikeepi nutikad ja mugavad rattaparklad aitavad sellele kaasa ja loodame, et rattaga poe külastajaid tuleb seeläbi juurde,“ rõõmustas Rimi vastutustundliku ettevõtluse juht Katrin Bats.

Kauplused, kus saab kasutada Bikeepi rattaparklat: Viimsi market, Põhja Rimi, Rebase Rimi (Tartu), Laagri Rimi, Haabersti Rimi, Sõpruse Rimi, Nautica Keskus, Tabasalu Rimi ja Hiiu Rimi.


Populaarsed artiklid