Avame täna Peterburi tee ääres oma 15nda hüpermarketi

14 November, 2018
Täna kell 12.00 avatakse aadressil Peterburi tee 98 uues ärikeskuses Rimi hüpermarket, mis on Rimile juba 15. hüpermarket Eestis ning 8. Tallinnas. 

Kaupluses on müügipinda 2300m² ning valikus üle 20 000 toote.

„Uus hüpermarket asub logistiliselt väga hea koha peal, kus ristuvad Peterburi tee ning Lagedi tee,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Uue poe sihtgrupp on peamiselt need inimesed, kelle jaoks on see viimane toidu-ja esmatarvete kauplus linnast väljumisel. Ühtlasi on tegemist ka ainukese suurema tee äärde jääva kauplusega enne Narva jõudmist. Usun, et Peterburi tee Rimi võetakse hästi omaks ning paljud linnast väljas elavad, kuid linnas töötavad inimesed saavad nii-öelda uue kodupoe, kust on lihtne enne koju jõudmist läbi sõita.“

Kaupluse uuendustest rääkides toob Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht välja, et poes on kasutusel uued iseteeninduskassad, mis on kiiremad ja täpsemad. „Iseteeninduskassasid kasutab tänaseks juba väga palju kliente ning tänu neile kassadele on tunduvalt vähenenud tipptundidel tekkivate järjekordade probleemid. Tehniliselt paremad kassad võimaldavad kliendil oma ostudega saada ühele poole veelgi rutem.“

„Peterburi tee Rimi on kujundatud meie uue põhjamaise kontseptsiooni järgi ning kaasaegne on ka kogu tehnikalahendus. Uue hüpermarketi külmikud töötavad loodussõbralikult ehk CO2 peal ning kauplus kasutab ainult keskkonnasäästlikku LED-valgustust,“ märkis Andrija Arro. „Meie eesmärk on tegutseda aastaks 2020 kliimaneutraalselt.“

Andrija Arro lisas, et uues hüpermarketis on mõeldud ka liikumispuudega kassapidaja mugavuse peale – nimelt on liikumispuudega teenindajaile ehitatud spetsiaalne kassa, kuhu saab sõita oma ratastooliga ning reguleerida end siis tõstuki abil sobivale kõrgusele.

Peterburi tee hüpermarketis on olemas nii Talu Toidab müüginurk kui ka taimetoitlastele mõeldud toidukaubad. Kliente rõõmustavad soojatoidulett, salatibaar, lai sushi valik, kohapeal küpsetatud pagaritooted, soojad kohvijoogid ning hommikupuder tööle ruttajaile. Alkoholiriiulid on muudest kaupadest eraldatud.

Tänase avamise puhul toimuvad Peterburi tee Rimis erinevad mängud, trikke teeb mustkunstnik ning külastajaile tehakse eriti häid pakkumisi. Muusikalist meelelahutust pakub Artjom Savitski.

Peterburi tee keskusesse tulevad veel Benu Apteek, Jardin Lilled, Caramira lemmikloomapood, Liha Expert lihapood ja Pizza Levi Caffee. Lisaks Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaadid.

Rimi Eesti Food AS (www.rimi.ee) kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 266 kauplust, sealhulgas 82 hüpermarketit (neist 15 Eestis), 62 supermarketit (neist 19 Eestis), mini Rimisid 85 (neist 48 Eestis), ekspress Rimisid 12 (neist 4 Eestis) ning 25 odavmüügikauplust Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.

Katrin Bats, Rimi avalike suhete juht

E-mail: katrin.bats@rimibaltic.com                

Tel: +372 516 7833

Andrija Arro, Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht

E-mail: andrija.arro@rimibaltic.com   

Tel: +372 5635 5449


Populaarsed artiklid