Aastad Rimis on täis uusi võimalusi ja eneseületusi

14 August, 2020
Minu nüüdseks juba kuusteist aastat Rimis on olnud täis võimalusi, õppimist, kuid ka eneseületust ning valmisolekut muutusteks.

Saan väita, et Rimi on alati võimaldanud mulle väljakutseid enne, kui olen jõudnud mõelda, et olen saavutanud oma positsioonil kõik võimaliku ja minus ei  toimu enam arengut. 

Minu Rimi teekond sai alguse 2004. aastal Citymarketi kategooriajuhi assistendina. Aasta hiljem toimus Kesko ja Rimi ühinemine ning ma liitusin Riia tööstuskaupade keskostu meeskonnaga, kus tegelesin meeste ja naiste riiete väljakutseterohke sisseostuga. See oli positiivne kogemus, sest olen õppinud rõivaste konstrueerimist, materjaliteadust ja rõivatootmise algtõdesid, tänu millele oli mul lihtne mõista rõiva omahinda ning teha parimad hinna ja kvaliteedi suhte valikud. Need aastad andsid kogemuse, kuidas erinevate kultuuridega töötada ning kuidas mõjutab asukoht sortimenti, kuid kindlasti õpetas ka teistsugust mõtlemist ja lähenemist. 

Oma esimese lapsega kodus olles pakkus Rimi mulle osaajaga tööd, et juurutada kategooriajuhtimise protsessi uuele tasemele. Teise lapsega kodus olles viis elu mind TalTechi kategooriajuhtimise loenguid andma ja sellest inspireerituna omandasin täiendavalt ärijuhtimise magistrikraadi. 

Sama ajal sain Rimilt pakkumise võtta vastu värske kategooriagrupi juhi positsioon. Ma ei kahelnud hetkegi ning leidsin end värske liha, kala prognoosimise ja mahakande vältimise keerises.  

Usun, et lõin värske kategooriagrupis oma unistuste meeskonna, kus inimesed olid avatud, toetavad, enesekindlad ning toovad Rimile häid tulemusi. Enne veel kui jõudsin väsida, leidis Rimi taaskord mulle uue väljakutse – selleks on Rimi Eesti ostudirektori ametikoht. Võtan uue positsiooni suure au ja rõõmuga vastu ning usun, et suudan oma kogemuste ja teadmistega ostuosakonna veelgi tugevamaks muuta. Kogu minu karjäär on olnud seotud sisseostu, kategooriajuhtimise ja läbirääkimistega.  

Hindan Rimi kui tööandjat kõrgelt, sest Rimi on avatud ja usaldusväärne ning on toetanud minu arengut, pakkudes väljakutseid just siis, kui aeg on olnud õige. 

Tekst: Maris Rannus, Rimi Eesti ostudirektor


Populaarsed artiklid