KKK

 • Leia vastus oma küsimusele

  • 1. Mis on Rimi lojaalsusprogrammi astmeline Sinu Rimi raha teenimise kampaania?

   Sinu Rimi lojaalsusprogrammi astmeline Rimi raha teenimise programm annab võimaluse teenida suuremat kasu Sinu Rimi raha näol. Tee oma igapäevased ostud Rimi kauplustes. Mida enam ostled, seda rohkem Sinu Rimi raha teenid. Sinu Rimi raha tase arvutatakse eelmise kalendrikuu ostude põhjal. Saavutatud tase rakendub koheselt (k.a sama kalendrikuu sees) ja kehtib kuni järgmise kuu lõpuni.

   Eelmise kalendrikuu ostude summa Sinu Rimi raha tase ostult
   0-79.99 EUR 1%
   80-299.99 EUR 2%
   300+  EUR 2.5%

    

  • 2. Milleks on see loodud?

   Rimis ostlemine on tasuv. Soovime sellega premeerida Rimi lojaalsusprogrammiga liitunud kliente, kes teevad igapäevaseid oste Rimi kauplustes ja/või e-poes.

  • 3. Mis on Sinu Rimi raha?

   Sinu Rimi raha on allahindlus, mida kogud igalt kliendikaardiga registreeritud ostult kauplustes või e-poes.

   Iga ostuga kogub osaleja Sinu Rimi rahaühikuid, mille arv on võrdne taseme %-ga ostusummast. Ühe Sinu Rimi rahaühiku väärtus on võrdne 0,01 euroga (ühe eurosendiga) jne Sinu Rimi raha saab koguda ainult ostudega, mille puhul ühe ostu kauba koguväärtus on vähemalt 0,50 eurot (viiskümmend eurosenti). Kui ostu väärtus on väiksem, siis ei saa osaleja selle ostu eest Sinu Rimi raha. Osaleja saab Sinu Rimi raha kasutada Rimi kauplustes või Rimi e-poes ostude eest maksmiseks. Sinu Rimi raha saab kasutada selleks, et katta ostu väärtus kaardil oleva Sinu Rimi raha väärtusega.  

  • 4. Mis kasu on tasemetest?

   Sinu Rimi kliendina saad teenida kuni 2,5% Sinu Rimi raha tagasi, arvestades eelmise kuu ostusummat Rimi kauplustes. Näiteks kui Sinu tavaline igakuine kulutus on 100 EUR, siis tavaliselt saad oma Rimi kontole tagasi 1 EUR Sinu Rimi raha, mida saad kasutada Rimi kauplustes järgmisteks ostudeks. 2.5% tasemel olles teeniksite sama ostu eest 2.5% Sinu Rimi raha – see on 2.5 korda rohkem ehk 2,50 EUR kuus.

  • 5. Kaua see programm kehtib?

   Sinu Rimi raha kogumine ja tasemed on kliendiprogrammi lisahüve ja kehtib kõikidele Sinu Rimi kliendiprogrammiga liitunud klientidele, mida Rimi võib vajadusel kohandada. Kehtivaid programmi tingimusi saate jälgida Rimi veebilehelt.

  • 6. Mis on tasemete loogika?

   Sinu tase arvutatakse eelmise kalendrikuu ostude põhjal. Saavutatud Sinu Rimi raha tase rakendub koheselt (k.a sama kalendrikuu sees) ja kehtib kuni järgmise kuu lõpuni.

   Eelmise kalendrikuu ostude summa Sinu Rimi raha tase ostult
   0-79.99 EUR 1%
   80-299.99 EUR 2%
   300+  EUR 2.5%

    

  • 7. Kust ma näen, palju ma hetkel Sinu Rimi raha saan?

   Sinu Rimi raha taseme infot näed erinevates Rimi kanalites. Veebilehel rimi.ee, logides sisse oma kasutaja profiilile. Samuti näed infot logides sisse Rimi rakendusse mobiilis ja Rimi e-poest ning kaupluse terminalist.

  • 8. Mis ajahetkel tase rakendub?

   Sinu Rimi raha taseme protsent rakendub koheselt (k.a sama kalendrikuu sees), kui oled vastava taseme summas oste sooritanud Rimi kauplustes ja/või e-poes ja kehtib kuni järgmise kuu lõpuni. Kui saavutate taseme jooksva kalendrikuu jooksul siis rakendub uus Sinu Rimi raha tase juba koheselt jooksval kuul ja kehtib ka sellele järgneval kuul. Ostusumma arvestusse läheb alati ostu lõppsumma, peale allahindlusi ja Rimi rahaga tasutud osa.

   Näiteks kui täna on 15. september ja sinu septembrikuu ostude summa on 80 EUR, siis järgmise septembrikuu ostuga saad juba teenida 2% Sinu Rimi raha.

   Kui saabub 1. oktoober, siis süsteem fikseerib Sinu septembri ostude summa Rimis:

   • a) 100 EUR, siis teenid kuni kalendrikuu lõpuni (31.10.2023) juba kuu keskel saavutatud 2% Sinu Rimi raha. Seega saate selle stsenaariumi korral hüvitist 1,5 kuud.
   • b) kui jõuad veel septembri viimasel päeval 301 EUR ostudeni, siis teenid oktoobri lõpuni 2.5% Sinu Rimi raha. 

   Esimene 1% Sinu Rimi raha tase on sul Rimi kliendina alati tagatud.

   Iga kuu algab nullist järgmiseks kuuks Sinu Rimi raha järgmiseks tasemeks ostusumma arvutamine.

   NB! Sinu Rimi raha tase ei muutu kuu keskel väiksemaks, kuna lõplik tase arvutatakse kalendrikuu lõpu seisuga, küll aga saab jooksva kalendrikuu keskel jõuda kuni 2.5% tasemele.

   Eelmise kalendrikuu ostude summa Sinu Rimi raha tase ostult
   0-79.99 EUR 1%
   80-299.99 EUR 2%
   300+  EUR 2.5%

    

  • 9. Kui kaua saavutatud tase kehtib?

   Sinu Rimi raha tase kehtib ühe terve kalendrikuu põhinedes eelmise kalendrikuu ostusummale ning järgmine tase rakendub koheselt, kui ostud on saavutanud vastava taseme summaOstusumma arvestusse läheb alati ostu lõppsumma, peale allahindlusi ja Rimi rahaga tasutud osa.

  • 10. Mis juhtub kui mu ostud vähenevad järgmisel kuul?

   Kui jooksval kuul ostusumma vastab madalamale tasemele, siis uue kuu alguses hakkab rakenduma lõppenud kuu ostusummale vastava taseme Sinu Rimi raha protsent.

   Näiteks kehtib sul kuni 31.oktoober  2.5% Sinu Rimi raha tase, aga  31. oktoobri seisuga oled Rimist ostnud 50 EUR väärtuses, siis alates 1. november saad teenida 1% Sinu Rimi raha.

  • 11. Mida tähendab graafilisel pildil poolringjoone protsendid?

   Need näitavad sinu järgmise kalendrikuu saavutatavat taset. Kui oled juba jõudnud järgmisele tasemele nt 2.5% siis kaar on jõudnud vastava Sinu Rimi raha protsendi tähiseni ja see on ka ühtlasi sinu järgmise kuu tase.

   Kui sinu tase hetkel on 2.5%, kuid oled sel kuul ostnud Rimist 30 EUR eest, siis näed graafilisel pildil, et on vaja veel koguda 50 EUR, et saada järgmine tase.

  • 12. Kuidas mõista Sinu Rimi raha profiili olevat selgitust ja mida tähistavad erinevat tooni punased värvid?

   Esimeses osas on Sinu Rimi raha tase hetkel ja kui kaua see kehtib. Lisaks  näeb sel kuul lisandunud Sinu Rimi raha summat ja  kogutud  Sinu Rimi raha jääki hetkel.

   Teises osas, poolring näitab käesoleval kuul tehtud oste ja aitab arvutada summat, et saavutada järgmisel kuul soovitud tase. Kui ostud jäävad siiski alla 80€ siis on saavutatud 1% tase ja sellest allapoole ei lähe. Ostusumma arvestusse läheb alati ostu lõppsumma, peale allahindlusi ja Rimi rahaga tasutud osa.

   Kolmandas osas on kirjeldatud tasemete loogika, ostusummad, tasemete nimed ja saadav Sinu Rimi raha protsent ostult.

   Erinevad tooni punased on seotud tasemetega.

  • 13. Mida tähendavad nimetused Klient, Sõber ja Fänn

   Need on Sinu Rimi raha tasemete nimetused. Tehes igapäeva ostud Rimist, võid saada kuni 2.5% Sinu Rimi raha ostudelt ja kanda uhkusega Rimi fänni tiitlit.

  • 14. Kas Sinu Rimi lojaalsusprogrammi astmeline Sinu Rimi raha teenimise programm toimib kõikides Rimi kauplustes?

   Jah, antud programm kehtib kõikides Rimi kauplustes ja Rimi e-poes. Teenitud Sinu Rimi raha kehtib üks (1) aasta alates selle kaardile laekumise kuupäevast. Sinu Rimi raha maksevahendina kasutades kulutatakse esmalt esimesena laekunud Sinu Rimi raha.

   Olenemata sellest, kui suur on osaleja kaardil olev Sinu Rimi raha summa, ei saa osaleja katta rohkem kui 99% ostusummast.

  • 15. Kas ma saan saavutada tasemeid kõikides Rimi Eesti, Läti ja Leedu kauplustes?

   Jah, kuid Sinu Rimi raha tasemete arvutamine, teenimine ning kasutamine on igas mainitud riigis eraldi. Näiteks Läti Rimi kaupluste ostud summeeritakse eraldi ja saavutad taseme Lätis, mis võib erineda sinu tasemest Eestis, kuna teed oste Rimi Eesti kauplustes tihedamini kui Lätis. Sama loogika on ka Leedus.

  • 16. Kas grupikonto liikmetega kogutakse tasemeid ühiselt?

   Kõik grupikontoga liitunud kaardiomanikud teenivad Sinu Rimi raha tasemeid eraldi, kuid oluline on teada, et teenitud Sinu Rimi raha summeeritakse grupikonto liikmete vahel ja kõik grupikonto liikmed saavad ühiselt teenitud Sinu Rimi raha kasutada.

   Näiteks sina teenid hetkel ostudelt Sinu Rimi raha 2.5%, kuid pereliige teenib  1%, siis kogutud Sinu Rimi raha on summeeritud ja saate kasutada ühiselt.

  • 17. Kas kõik ostud lähevad tasemete arvestusse. Kas ja mis on erandid?

   Antud kampaania raames ei lähe taseme ostusumma arvestusse kauplustes pakutavate Rimi kinkekaartide, alkohoolsete jookide, tubakatoodete, turundustoodete  ega kolmandate poolte teenuste (näiteks sündmuste piletite, ettemaksekaartide, loteriipiletite, kõnekaardite, ajakirjade, ajalehtede jt). Ostusumma arvestusse läheb alati ostu lõppsumma, peale allahindlusi ja Rimi rahaga tasutud osa.

  • 18. Kas ostud Rimi partnerite (Neste, Benu, Omniva) juures lähevad tasemete arvestusse?

   Ostud Partnerite juures ei lähe tasemete arvestusse.

   Sinu Rimi raha teenimine antud partnerite juures on kirjeldatud rimi.ee lehel eraldi.

  • 19. Kuidas saan osaleda astmelise Sinu Rimi raha teenimise programmis?

   Kui oled juba Sinu Rimi lojaalsusprogrammi liige, siis juba osaledki automaatselt programmis.Tehes regulaarselt oste Rimi kauplustes ja e-poes saad võimaluse teenida kuni 2.5% Sinu Rimi raha ostult. Kui sa ei ole veel Sinu Rimi lojaalsusprogrammi liige siis saad soetada kauplustes Sinu Rimi kliendikaardi ja registreerida Sinu Rimi konto kaupluse terminalis, veebilehel www.rimi.ee või Rimi e-poes aadressil www.rimi.ee/epood või laadides alla Rimi äpi. Kui oled valmis kliendikaardi asemel kauplustes kasutama Rimi äppi või tellid enamasti Rimi e-poest saad luua ka virtuaalse Rimi kaardi ja konto.