Tasemete loogika

Eelmise kalendrikuu ostude summa Saavuta tase järgmiseks kuuks Sinu Rimi raha ostult
0€ + Klient 1%
80€ + Sõber 2%
300€ + Fänn 2,5%
Vaata oma Sinu Rimi raha taset
1% 2% 2,5%
0€ 80€ 300€

Ostu summa, et jõuda sel kuul 1% tasemele

0
00
Igakuine kulutatud ostusumma 0
Sellel kuul kogutud Sinu Rimi raha: 0

Rimis ostlemine on nüüd eriti tasuv, sest perioodil 01.09.-31.12.2023 saad Rimi kliendikaardi omanikuna koguda kuni 2.5% Sinu Rimi raha. Tee regulaarselt oste Rimi kauplustes ja e-poes ja saad uhkusega kanda Rimi Fänni tiitlit.

Tee oma igapäevased ostud Rimi kauplustes. Mida enam ostled, seda rohkem Sinu Rimi raha teenid. Tase arvutatakse eelmise kalendrikuu ostude põhjal. Saavutatud tase rakendub koheselt (k.a sama kalendrikuu sees) ja kehtib kuni järgmise kuu lõpuni.

Mis on Sinu Rimi raha?

Sinu Rimi raha on allahindlus, mida kogud igalt kliendikaardiga registreeritud ostult kauplustes või e-poes.

Sinu Rimi raha taseme infot näed erinevates Rimi kanalites:

  • veebilehel rimi.ee, logides sisse oma kasutaja profiilile
  • logides sisse Rimi rakendusse mobiilis (septembri kuu jooksul)
  • Rimi e-poest
  • kaupluse terminalist (septembri kuu jooksul)

Profiililt leiad Sinu Rimi raha tasemete kohta selgitava skeemi, näed enda hetke seisu:

  • Esimeses osas on Sinu Rimi raha tase hetkel ja kui kaua see kehtib. Lisaks  näed sel kuul lisandunud Sinu Rimi raha summat ja  kogutud Sinu Rimi raha jääki.
  • Teises osas näitab poolring käesoleval kuul tehtud oste ja aitab arvutada summat, et saavutada järgmisel kuul soovitud tase.
  • Kolmandas osas on kirjeldatud tasemete loogika, ostusummad, tasemete nimed ja saadav Sinu Rimi raha protsent ostult. Erinevad tooni punased on seotud tasemetega.

Mis ajahetkel tase rakendub?

Sinu Rimi raha taseme protsent rakendub koheselt (k.a sama kalendrikuu sees), kui oled vastava taseme summas oste sooritanud  Rimi kauplustes ja/või e-poes ja kehtib kuni järgmise kuu lõpuni. Kui saavutad taseme jooksva kalendrikuu jooksul, siis rakendub uus Sinu Rimi raha tase juba koheselt jooksval kuul ja kehtib ka sellele järgneval kuul.

Näiteks kui täna on 15. september ja sinu septembrikuu ostude summa on 80 EUR, siis järgmise septembrikuu ostuga saad juba teenida 2% Sinu Rimi raha.

Kui saabub 1. oktoober, siis süsteem fikseerib Sinu septembri ostude summa Rimis:

a) Septembri ostud 100 EUR, siis teenid kuni kalendrikuu lõpuni (31.10.2023) juba kuu keskel saavutatud 2% Sinu Rimi raha edasi. Seega saate selle stsenaariumi korral teenida 2% Sinu Rimi raha  1,5 kuud.

b) kui jõuad veel septembri viimasel päeval 301 EUR summani, siis teenid oktoobri lõpuni 2.5% Sinu Rimi raha.

Iga kuu algab nullist järgmiseks kuuks Sinu Rimi raha tasemeks ostusumma arvutamine. Kui ühes kalendrikuus peaksid ostud jääma alla 80 EUR, siis rakendub järgmisel kuul 1% Sinu Rimi raha tase.

Kampaania kehtivus

Kampaaniaga kehtib kõikidele Sinu Rimi lojaalsusprogrammiga liitunud klientidele kuni 31.12.2023. Oma viimase taseme saad välja teenida kuni 31.12.2023 ja kasutada teenitud Sinu Rimi raha taseme protsenti kuni 31.01.2024.

Tingimused

Antud kampaania kehtib kõikides Rimi kauplustes ja Rimi e-poes. Teenitud Sinu Rimi raha kehtib üks (1) aasta alates selle kaardile laekumise kuupäevast. Taseme ostusumma arvestusse ei lähe  kauplustes pakutavate Rimi kinkekaartide, alkohoolsete jookide, tubakatoodete, turundustoodete ega kolmandate poolte teenuste, toodete (näiteks sündmuste piletite, ettemaksekaartide, loteriipiletite, kõnekaardite, ajakirjade, ajalehtede jt) summad. Samuti ei lähe tasemete arvestusse ostud Rimi partnerite (Neste, Benu, Omniva) juures.

Kõik grupikontoga liitunud kaardiomanikud teenivad Sinu Rimi raha tasemeid eraldi, kuid oluline on teada, et teenitud Sinu Rimi raha summeeritakse grupikonto liikmete vahel ja kõik grupikonto liikmed saavad ühiselt teenitud Sinu Rimi raha kasutada.

Loe rohkem KKK >