Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Makrell õlis Rimi Smart 240g/168g
    Для лучшей жизни
    Возможно самая низкая цена!

    Makrell õlis Rimi Smart 240g/168g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 16,37 €/кг

  • Grillribi mustika Rakvere kg
    Эстония

    Grillribi mustika Rakvere kg

    8.29 € за кг
    Обычная цена: 10,29 €

    Цена за единицу: 8,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • Kanasigar juustuga Tallegg 200g
    Эстония

    Kanasigar juustuga Tallegg 200g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,45 €/кг

  • Vorst Chorizo Rakvere 105g
    Эстония

    Vorst Chorizo Rakvere 105g

    4.05 € за шт.

    Цена за единицу: 38,57 €/кг

  • Salaami Pepperoni Rakvere 110g

    Salaami Pepperoni Rakvere 110g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 28,09 €/кг

  • Sardiinid õlis Kapten Grant 240g

    Sardiinid õlis Kapten Grant 240g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,13 €/кг

  • Hautatud kanaliha Koduküla 250g

    Hautatud kanaliha Koduküla 250g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Tursk vähesoolane kuivatatud 36g

    Tursk vähesoolane kuivatatud 36g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 60,83 €/кг

  • Vinnutatud vorst Mini Fuet Snack Argal 50g

    Vinnutatud vorst Mini Fuet Snack Argal 50g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,80 €/кг

  • Heeringafileetükid ananassiga Rimi 240g

    Heeringafileetükid ananassiga Rimi 240g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Talusink Maks&Moorits 150g
    Эстония

    Talusink Maks&Moorits 150g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,93 €/кг

  • Sink Serrano viilutatud Argal 250g

    Sink Serrano viilutatud Argal 250g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,96 €/кг

  • Kuiv. kana rin.fil. mee-sinepi Chick&Go 30g

    Kuiv. kana rin.fil. mee-sinepi Chick&Go 30g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 73,00 €/кг

  • Fuet vorstikesed Selection by Rimi 150g

    Fuet vorstikesed Selection by Rimi 150g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/кг

  • Salaami mini Salling 20g

    Salaami mini Salling 20g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 37,50 €/кг

  • Täissuitsuvorst põdralihast Linnamäe 230g
    Эстония

    Täissuitsuvorst põdralihast Linnamäe 230g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 24,74 €/кг

  • Lõhe õlis sidruniga Rimi 170g/119g

    Lõhe õlis sidruniga Rimi 170g/119g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 19,24 €/кг

  • Forellimari premium 100g

    Forellimari premium 100g

    10.69 € за шт.

    Цена за единицу: 106,90 €/кг

  • Juustuvorst Wõro 600g
    Эстония

    Juustuvorst Wõro 600g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,48 €/кг

  • Broilerikoivad Rimi värske A-klass kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Broilerikoivad Rimi värske A-klass kg

    3.59 € за кг
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 3,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Vinnutatud vorst fuetec iberico Elpozo 150g

    Vinnutatud vorst fuetec iberico Elpozo 150g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/кг

  • Kalmaariribad suitsumaitselised MSDM 36g

    Kalmaariribad suitsumaitselised MSDM 36g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 60,83 €/кг

  • Tursk suitsutatud vähesoolane MSDM 36g

    Tursk suitsutatud vähesoolane MSDM 36g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 59,72 €/кг

  • Suitsusingike Rakvere 350g
    Эстония

    Suitsusingike Rakvere 350g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,26 €/кг

  • Turistieine Rannarootsi 240g
    Эстония

    Turistieine Rannarootsi 240g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,04 €/кг

  • Sea saba Rakvere 600g
    Эстония

    Sea saba Rakvere 600g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Räimerullid küüslaugu marinaadis 400g/310g
    Эстония

    Räimerullid küüslaugu marinaadis 400g/310g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 18,35 €/кг

  • Salaami itaaliapärane Rakvere 130g

    Salaami itaaliapärane Rakvere 130g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 24,54 €/кг

  • Klassikalised grillvorstid Rakvere 600g
    Эстония

    Klassikalised grillvorstid Rakvere 600g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,32 €/кг

  • Õrnsoola lõhefilee tükk Rimi 120g
    Для лучшей жизни

    Õrnsoola lõhefilee tükk Rimi 120g

    4.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 37,42 €/кг

  • Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 400g/170g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 400g/170g

    5.89 € за шт.
    Обычная цена: 6,59 €

    Цена за единицу: 34,65 €/кг

  • Vannamei viburhännak Rimi ASC 350g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Vannamei viburhännak Rimi ASC 350g

    5.99 € за шт.
    Обычная цена: 7,99 €

    Цена за единицу: 17,11 €/кг

  • Kodune pikkpoiss Rakvere 500g
    Эстония

    Kodune pikkpoiss Rakvere 500g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 6,58 €/кг

  • Kalles Kaviar Abba MSC 190g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства
    Возможно самая низкая цена!

    Kalles Kaviar Abba MSC 190g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,21 €/кг

  • Viiner Maks&Moorits 500g
    Эстония

    Viiner Maks&Moorits 500g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 5,90 €/кг

  • Mahe rohumaaveise minutisteik Linnamäe 220g
    Органические продукты Эстония

    Mahe rohumaaveise minutisteik Linnamäe 220g

    10.65 € за шт.

    Цена за единицу: 48,41 €/кг

  • Broilerijalad Rimi Smart kg
    Возможно самая низкая цена!

    Broilerijalad Rimi Smart kg

    2.39 € за кг

    Цена за единицу: 2,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Konserv hautatud veiseliha Koduküla 250g

    Konserv hautatud veiseliha Koduküla 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Täissuitsuvorst põdralihast Rannarootsi 180g
    Эстония

    Täissuitsuvorst põdralihast Rannarootsi 180g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,17 €/кг

  • Vinnutatud särg Kaluri 200g
    Эстония

    Vinnutatud särg Kaluri 200g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,45 €/кг

Фильтр

Фильтр