Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Räimefileed marinaadis M.V.Wool kg
    Эстония

    Räimefileed marinaadis M.V.Wool kg

    11.69 € за кг

    Цена за единицу: 11,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.25 kg 0.25kg

  • Veiseliha omas mahlas Rannarootsi 240g
    Эстония

    Veiseliha omas mahlas Rannarootsi 240g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,04 €/кг

  • Seapraad kondita, kamarata Rakvere kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Seapraad kondita, kamarata Rakvere kg

    7.69 € за кг

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.85 kg 0.85kg

  • Salaami Milano Beretta 100g

    Salaami Milano Beretta 100g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 33,90 €/кг

  • Salaami viilutatud külmsuit. Rimi Smart 100g
    Возможно самая низкая цена!

    Salaami viilutatud külmsuit. Rimi Smart 100g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

  • Broil.rinnafilee jog.karulaug. mar. M&M 500g
    Эстония

    Broil.rinnafilee jog.karulaug. mar. M&M 500g

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,98 €/кг

  • Meremari punane Kriskal 113g
    Эстония

    Meremari punane Kriskal 113g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 17,61 €/кг

  • Pardimaksapasteet Lunden 200g
    Эстония

    Pardimaksapasteet Lunden 200g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,95 €/кг

  • Suitsuribi Matsimoka 300g
    Эстония

    Suitsuribi Matsimoka 300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Toorvorstid broil. merevaigu Tallegg 400g
    Эстония

    Toorvorstid broil. merevaigu Tallegg 400g

    4.35 € за шт.

    Цена за единицу: 10,87 €/кг

  • Lõhefilee tilliga õrnsuitsu Rimi Mare 100g
    Для лучшей жизни

    Lõhefilee tilliga õrnsuitsu Rimi Mare 100g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 41,90 €/кг

  • Turistieine Frank Pott 325g
    Эстония

    Turistieine Frank Pott 325g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,05 €/кг

  • Suitsuvorst juustuga Matsimoka 240g
    Эстония

    Suitsuvorst juustuga Matsimoka 240g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,79 €/кг

  • Surimi pulgad Rimi Smart 300g
    Возможно самая низкая цена!

    Surimi pulgad Rimi Smart 300g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

  • Praetud räimed tomatikastmes Briis 270g
    Эстония

    Praetud räimed tomatikastmes Briis 270g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Maksapasteet keedetud Rimi Smart 120g
    Возможно самая низкая цена!

    Maksapasteet keedetud Rimi Smart 120g

    0.48 € за шт.

    Цена за единицу: 4,00 €/кг

  • Pepperoni täissuitsuvorst Maks&Moorits 240g
    Эстония

    Pepperoni täissuitsuvorst Maks&Moorits 240g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Lõhefilee vürtsikas kreemis Rimi 170g

    Lõhefilee vürtsikas kreemis Rimi 170g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,82 €/кг

  • Külmsuitsulõhe ribad Rimi Smart 200g
    Возможно самая низкая цена!

    Külmsuitsulõhe ribad Rimi Smart 200g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,75 €/кг

  • Merekapsas lõhega marineeritud Rimi 250g

    Merekapsas lõhega marineeritud Rimi 250g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,40 €/кг

  • Võileivamari punane Sudrablinis 100g

    Võileivamari punane Sudrablinis 100g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 18,50 €/кг

  • Pardikoivad, värske, A-klass Reinuvaderi kg

    Pardikoivad, värske, A-klass Reinuvaderi kg

    14.99 € за кг

    Цена за единицу: 14,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Trühvli salaami Matsimoka 150g
    Эстония

    Trühvli salaami Matsimoka 150g

    4.05 € за шт.

    Цена за единицу: 27,00 €/кг

  • Broilerifilee Tallegg maisikattega 280g
    Эстония

    Broilerifilee Tallegg maisikattega 280g

    4.35 € за шт.

    Цена за единицу: 15,54 €/кг

  • Vinn. seal. sn. chilli jerky bar Rakvere 30g
    Эстония

    Vinn. seal. sn. chilli jerky bar Rakvere 30g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 53,00 €/кг

  • Salaami pipraga, viilutatud Rimi 105g
    Эстония

    Salaami pipraga, viilutatud Rimi 105g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,69 €

    Цена за единицу: 14,19 €/кг

  • Heer.fil.tükid koore-sibula Kapten Grant 150g

    Heer.fil.tükid koore-sibula Kapten Grant 150g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 15,67 €/кг

  • Kalmaar vähesoolane kuivatatud MSDM 36g

    Kalmaar vähesoolane kuivatatud MSDM 36g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 59,72 €/кг

  • Kuivatatud veiseliha terav Karni 50g
    Эстония

    Kuivatatud veiseliha terav Karni 50g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 55,80 €/кг

  • Pardir.filee nahaga, vär. A-kl Reinuvaderi kg

    Pardir.filee nahaga, vär. A-kl Reinuvaderi kg

    25.99 € за кг

    Цена за единицу: 25,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.51 kg 0.51kg

  • Sink Prosciutto crudo Beretta 110g

    Sink Prosciutto crudo Beretta 110g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,64 €/кг

  • Rebitud kanaliha punases kastmes M&M 200g
    Эстония

    Rebitud kanaliha punases kastmes M&M 200g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Suitsukana Matsimoka vp kg
    Эстония

    Suitsukana Matsimoka vp kg

    8.69 € за кг

    Цена за единицу: 8,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.63 kg 0.63kg

  • Forellifilee soolatud Rimi 100g
    Эстония

    Forellifilee soolatud Rimi 100g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 45,90 €/кг

  • Seaabaliha kondita Rakvere kg
    Эстония

    Seaabaliha kondita Rakvere kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Heering.filee rollmops Kapten Grant 250g/200g

    Heering.filee rollmops Kapten Grant 250g/200g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Keefirimarinaadis broileri kintsuliha
    Эстония

    Keefirimarinaadis broileri kintsuliha

    9.19 € за кг
    Обычная цена: 11,49 €

    Цена за единицу: 9,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Praetud räimed koduses mar. Viru Rand 500g
    Эстония

    Praetud räimed koduses mar. Viru Rand 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Sealihavorst keedetud, viilutatud Rimi 270g

    Sealihavorst keedetud, viilutatud Rimi 270g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 6,48 €/кг

  • Soolapeekon Nõo kg
    Эстония

    Soolapeekon Nõo kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

Фильтр

Фильтр