Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Frankfurter Rimi 210g

    Frankfurter Rimi 210g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,48 €/кг

  • BBQ kirsiribi
    Эстония

    BBQ kirsiribi

    9.49 € за кг
    Обычная цена: 11,89 €

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Armeenia šašlõkk seakaelakarb. Steff 600g
    Эстония

    Armeenia šašlõkk seakaelakarb. Steff 600g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,48 €/кг

  • Toorsuitsuvorst seemnekattega Rakvere 110g

    Toorsuitsuvorst seemnekattega Rakvere 110g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,55 €/кг

  • H.fil.tükid klassik. Kapten Grant 210g/145g

    H.fil.tükid klassik. Kapten Grant 210g/145g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,07 €/кг

  • Surimi pulgad glut.v. jahut. Atlantika 250g
    Без глютена

    Surimi pulgad glut.v. jahut. Atlantika 250g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,36 €/кг

  • Armeeniapärane grill-liha
    Эстония

    Armeeniapärane grill-liha

    11.39 € за кг

    Цена за единицу: 11,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Vorst Fuet Artesano Selection by Rimi 2x160g

    Vorst Fuet Artesano Selection by Rimi 2x160g

    3.95 € за шт.
    Обычная цена: 4,39 €

    Цена за единицу: 12,34 €/кг

  • Külms. Atlandi lõhefilee vii. Rimi Smart 100g
    Возможно самая низкая цена!

    Külms. Atlandi lõhefilee vii. Rimi Smart 100g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 33,90 €/кг

  • Angersäga marineeritud Wool 250g/150g
    Эстония

    Angersäga marineeritud Wool 250g/150g

    7.69 € за шт.

    Цена за единицу: 51,27 €/кг

  • Külmsuitsusalaami Rimi 300 g

    Külmsuitsusalaami Rimi 300 g

    2.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Meritint kuivatatud MSDM 36g

    Meritint kuivatatud MSDM 36g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 59,72 €/кг

  • Eelküps. BBQ-suitsune tagakoot M&M vp kg
    Эстония

    Eelküps. BBQ-suitsune tagakoot M&M vp kg

    6.99 € за кг

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.4 kg 1.4kg

  • Vinnutatud räim Kaluri 100g
    Эстония

    Vinnutatud räim Kaluri 100g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Traditsiooniline salaami Matsimoka 150g
    Эстония

    Traditsiooniline salaami Matsimoka 150g

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 23,00 €/кг

  • Seakaelakarbonaad sinepi-apel.Maits.Mar.
    Эстония

    Seakaelakarbonaad sinepi-apel.Maits.Mar.

    12.29 € за кг

    Цена за единицу: 12,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.6 kg 0.6kg

  • Veiseklops vasardatud Rakvere 400g
    Для лучшей жизни Эстония

    Veiseklops vasardatud Rakvere 400g

    12.69 € за шт.

    Цена за единицу: 31,72 €/кг

  • Guljašš kartulitega Rannarootsi 400g
    Эстония

    Guljašš kartulitega Rannarootsi 400g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,22 €/кг

  • American BBQ grill-ribi Rakvere 900g

    American BBQ grill-ribi Rakvere 900g

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,77 €/кг

  • Kuumsuitsutatud broilerikoib Rimi Smart vp kg
    Возможно самая низкая цена!

    Kuumsuitsutatud broilerikoib Rimi Smart vp kg

    4.39 € за кг

    Цена за единицу: 4,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Kanapulgad maisikattega Tallegg 280g
    Эстония

    Kanapulgad maisikattega Tallegg 280g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Rebitud sealiha bbq kastmes M&M 200g
    Эстония

    Rebitud sealiha bbq kastmes M&M 200g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/кг

  • Grillribid Teriyaki eelküps. Rannarootsi 900g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Grillribid Teriyaki eelküps. Rannarootsi 900g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,66 €/кг

  • Seakõrvasnäkid Nõo 130g
    Эстония

    Seakõrvasnäkid Nõo 130g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 21,46 €/кг

  • Vorst juustuga Kabanos Rimi 120g

    Vorst juustuga Kabanos Rimi 120g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,08 €/кг

  • Vürtsikilu fileed õlis Briis 160g/120g
    Эстония

    Vürtsikilu fileed õlis Briis 160g/120g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 22,92 €/кг

  • Tursk vürtsikas kuivatatud MSDM 36g

    Tursk vürtsikas kuivatatud MSDM 36g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 59,72 €/кг

  • Gr.vorst. Matsimoka juustu ja šampinjon. 365g
    Эстония

    Gr.vorst. Matsimoka juustu ja šampinjon. 365g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,41 €/кг

  • T.kala tükid õlis Kapten Grant MSC 185g/130g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    T.kala tükid õlis Kapten Grant MSC 185g/130g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Surimi pulgad Rimi Smart 150g
    Возможно самая низкая цена!

    Surimi pulgad Rimi Smart 150g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 7,27 €/кг

  • Kanamaksapasteet Rimi Smart 300g
    Возможно самая низкая цена!

    Kanamaksapasteet Rimi Smart 300g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,30 €/кг

  • Seakoot jahutatud Rimi Smart kg
    Возможно самая низкая цена!

    Seakoot jahutatud Rimi Smart kg

    2.85 € за кг

    Цена за единицу: 2,85 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • Merekapsas Rimi kalmaaride 250g

    Merekapsas Rimi kalmaaride 250g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,40 €/кг

  • Suitsusink Treski Hüä Nõo vp kg
    Эстония

    Suitsusink Treski Hüä Nõo vp kg

    13.29 € за кг

    Цена за единицу: 13,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.45 kg 0.45kg

  • Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 180g/100g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Har. süvam.garn. sv. Rimi Mare MSC 180g/100g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 47,90 €/кг

  • Poolsuitsuvorst Rakvere 350g
    Эстония

    Poolsuitsuvorst Rakvere 350g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,83 €/кг

  • Peekoni lõigud Rakvere kg
    Эстония

    Peekoni lõigud Rakvere kg

    9.69 € за кг

    Цена за единицу: 9,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Broileri seljatükid Rimi Smart, kg
    Возможно самая низкая цена!

    Broileri seljatükid Rimi Smart, kg

    1.99 € за кг

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • Broileri poolkoib kuumsuits. Rimi Smart vp kg
    Возможно самая низкая цена!

    Broileri poolkoib kuumsuits. Rimi Smart vp kg

    3.99 € за кг

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Poolsuitsuvorst servelaat Rakvere 500g

    Poolsuitsuvorst servelaat Rakvere 500g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,58 €/кг

Фильтр

Фильтр