Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Värske küülikuliha Reinuvaderi Pidusöök kg

    Värske küülikuliha Reinuvaderi Pidusöök kg

    13.19 € за кг

    Цена за единицу: 13,19 €/кг

    Примерное количество в штуках

    Название поля ввода количества продукта:2 kg 2kg

  • Heeringas Prant.sib. marin. Abba MSC 240g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства
    Возможно самая низкая цена!

    Heeringas Prant.sib. marin. Abba MSC 240g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,26 €/кг

  • Sink Prosciutto di Parma, viil. Beretta 70g

    Sink Prosciutto di Parma, viil. Beretta 70g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 69,86 €/кг

  • Vananmei krevetid s.vees Marwi ASC 200g/185g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Vananmei krevetid s.vees Marwi ASC 200g/185g

    5.85 € за шт.

    Цена за единицу: 32,50 €/кг

  • Singivalik Antipasti Veroni 110g
    Без глютена

    Singivalik Antipasti Veroni 110g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 45,36 €/кг

  • Šašlõki toorvorstid Rakvere 400g
    Эстония

    Šašlõki toorvorstid Rakvere 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Lamba koot Muhu liha kg
    Эстония

    Lamba koot Muhu liha kg

    19.99 € за кг

    Цена за единицу: 19,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Vinnutatud sink trühvliga Beretta 80g

    Vinnutatud sink trühvliga Beretta 80g

    5.79 € за шт.

    Цена за единицу: 72,38 €/кг

  • Lõheliste soolaamps Avektra 100g
    Для лучшей жизни Эстония

    Lõheliste soolaamps Avektra 100g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 27,90 €/кг

  • Kuumsuitsu meriahven kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Kuumsuitsu meriahven kg

    12.99 € за кг

    Цена за единицу: 12,99 €/кг

  • Skumbria õlis Kaija 240g/144g

    Skumbria õlis Kaija 240g/144g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,46 €/кг

  • Soolaheeringas vp kg
    Эстония

    Soolaheeringas vp kg

    7.19 € за кг

    Цена за единицу: 7,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Vin. sealihasnäk. Vürt. Snäkk pro Rakvere 50g
    Эстония

    Vin. sealihasnäk. Vürt. Snäkk pro Rakvere 50g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 55,80 €/кг

  • Lamba ribi Muhu liha kg
    Эстония

    Lamba ribi Muhu liha kg

    19.99 € за кг

    Цена за единицу: 19,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kalapallid Rimi Smart tomatikastmes 240g
    Возможно самая низкая цена!

    Kalapallid Rimi Smart tomatikastmes 240g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,79 €/кг

  • Snack`n Drive vorst Nõo 85g
    Эстония

    Snack`n Drive vorst Nõo 85g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 28,12 €/кг

  • Rakvere suitsusardell 500g
    Эстония

    Rakvere suitsusardell 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Tuunikalapasteet Abba MSC 145g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tuunikalapasteet Abba MSC 145g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 18,28 €/кг

  • Armeenia šašlõkk Armeenia Grill kg
    Эстония

    Armeenia šašlõkk Armeenia Grill kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Lõhepasteet Abba MSC 145g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Lõhepasteet Abba MSC 145g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 18,28 €/кг

  • Sink Pancetta Tesa Selection by Rimi 100g

    Sink Pancetta Tesa Selection by Rimi 100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Broil.poolk. vürts.marinaadis Rimi Smart 800g

    Broil.poolk. vürts.marinaadis Rimi Smart 800g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,61 €/кг

  • Vin. veise.snäk. klas. Snäkk pro Rakvere 50g
    Эстония

    Vin. veise.snäk. klas. Snäkk pro Rakvere 50g

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 91,00 €/кг

  • Vikerfor.fil. külmsuit. viil. Saare Kala 150g
    Эстония

    Vikerfor.fil. külmsuit. viil. Saare Kala 150g

    4.29 € за шт.
    Обычная цена: 6,49 €

    Цена за единицу: 28,60 €/кг

  • Kanasnäkk Nõo 85g
    Эстония

    Kanasnäkk Nõo 85g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 28,12 €/кг

  • Kanasnäkk Original Chick Snack Tallegg 80g
    Эстония

    Kanasnäkk Original Chick Snack Tallegg 80g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,88 €/кг

  • St.Louis ribi Rakvere kg
    Для лучшей жизни Эстония

    St.Louis ribi Rakvere kg

    8.79 € за кг

    Цена за единицу: 8,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Küüslaugupekk Matsimoka viil 110g
    Эстония

    Küüslaugupekk Matsimoka viil 110g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 16,82 €/кг

  • Kuumsuitsu sea välisfilee Rimi vp kg

    Kuumsuitsu sea välisfilee Rimi vp kg

    8.19 € за кг

    Цена за единицу: 8,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Salaami Palermo Rakvere 110g

    Salaami Palermo Rakvere 110g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 24,45 €/кг

  • Heeringafileetükid sibulaga Classic Vici 200g

    Heeringafileetükid sibulaga Classic Vici 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Anšoovisefileed oliiviõlis Coargal 75g

    Anšoovisefileed oliiviõlis Coargal 75g

    2.25 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 50,00 €/кг

  • Grill-liha sea väl.fil. 3 pipra mar. M&M 500g
    Эстония

    Grill-liha sea väl.fil. 3 pipra mar. M&M 500g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Maitsesalaami viilutatud Karni 120g
    Эстония

    Maitsesalaami viilutatud Karni 120g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,75 €/кг

  • Toorsuitsuvorst Rakvere 280g

    Toorsuitsuvorst Rakvere 280g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,89 €/кг

  • Vürtsikad br.pooltiivad Tallegg 400g
    Эстония

    Vürtsikad br.pooltiivad Tallegg 400g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Juustuviinerid Nõo 310g
    Эстония

    Juustuviinerid Nõo 310g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,84 €/кг

  • Veisemaks jahutatud Rimi Smart kg
    Возможно самая низкая цена!

    Veisemaks jahutatud Rimi Smart kg

    7.29 € за кг

    Цена за единицу: 7,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Kanasnäkk Smoky Chick Snack Tallegg 80g
    Эстония

    Kanasnäkk Smoky Chick Snack Tallegg 80g

    3.55 € за шт.

    Цена за единицу: 44,38 €/кг

  • Vorst Fuetec trühvliga Elpozo 150g

    Vorst Fuetec trühvliga Elpozo 150g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

Фильтр

Фильтр