Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sink Pancetta Tesa Selection by Rimi 100g

    Sink Pancetta Tesa Selection by Rimi 100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Täissuitsuvorst broilerilihast Tallegg 200g

    Täissuitsuvorst broilerilihast Tallegg 200g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,25 €/кг

  • Lõhepasteet Abba MSC 145g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Lõhepasteet Abba MSC 145g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 18,28 €/кг

  • Tuunikalapasteet Abba MSC 145g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tuunikalapasteet Abba MSC 145g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 18,28 €/кг

  • Armeenia šašlõkk Armeenia Grill kg
    Эстония

    Armeenia šašlõkk Armeenia Grill kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Broil.poolk. vürts.marinaadis Rimi Smart 800g

    Broil.poolk. vürts.marinaadis Rimi Smart 800g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,61 €/кг

  • Vin. veise.snäk. klas. Snäkk pro Rakvere 50g
    Эстония

    Vin. veise.snäk. klas. Snäkk pro Rakvere 50g

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 91,00 €/кг

  • Vikerfor.fil. külmsuit. viil. Saare Kala 150g
    Эстония

    Vikerfor.fil. külmsuit. viil. Saare Kala 150g

    4.29 € за шт.
    Обычная цена: 6,49 €

    Цена за единицу: 28,60 €/кг

  • Kanasnäkk Nõo 85g
    Эстония

    Kanasnäkk Nõo 85g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 28,12 €/кг

  • Kanasnäkk Original Chick Snack Tallegg 80g
    Эстония

    Kanasnäkk Original Chick Snack Tallegg 80g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,88 €/кг

  • St.Louis ribi Rakvere kg
    Для лучшей жизни Эстония

    St.Louis ribi Rakvere kg

    8.79 € за кг

    Цена за единицу: 8,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Küüslaugupekk Matsimoka viil 110g
    Эстония

    Küüslaugupekk Matsimoka viil 110g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 16,82 €/кг

  • Kuumsuitsu sea välisfilee Rimi vp kg

    Kuumsuitsu sea välisfilee Rimi vp kg

    8.19 € за кг

    Цена за единицу: 8,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.55 kg 0.55kg

  • Maitsesalaami viilutatud Karni 120g
    Эстония

    Maitsesalaami viilutatud Karni 120g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,75 €/кг

  • Salaami Palermo Rakvere 110g

    Salaami Palermo Rakvere 110g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 24,45 €/кг

  • Heeringafileetükid sibulaga Classic Vici 200g

    Heeringafileetükid sibulaga Classic Vici 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Grill-liha sea väl.fil. 3 pipra mar. M&M 500g
    Эстония

    Grill-liha sea väl.fil. 3 pipra mar. M&M 500g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Anšoovisefileed oliiviõlis Coargal 75g

    Anšoovisefileed oliiviõlis Coargal 75g

    2.25 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 50,00 €/кг

  • Toorsuitsuvorst Rakvere 280g

    Toorsuitsuvorst Rakvere 280g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,89 €/кг

  • Vürtsikad br.pooltiivad Tallegg 400g
    Эстония

    Vürtsikad br.pooltiivad Tallegg 400g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Juustuviinerid Nõo 310g
    Эстония

    Juustuviinerid Nõo 310g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,84 €/кг

  • Veisemaks jahutatud Rimi Smart kg
    Возможно самая низкая цена!

    Veisemaks jahutatud Rimi Smart kg

    7.29 € за кг

    Цена за единицу: 7,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Kanasnäkk Smoky Chick Snack Tallegg 80g
    Эстония

    Kanasnäkk Smoky Chick Snack Tallegg 80g

    3.55 € за шт.

    Цена за единицу: 44,38 €/кг

  • Vorst Fuetec trühvliga Elpozo 150g

    Vorst Fuetec trühvliga Elpozo 150g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

  • Sprotid Rannaküla õlis 250g klaas

    Sprotid Rannaküla õlis 250g klaas

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,56 €/кг

  • Broileritiivad Rimi värske A-klass kg
    Для лучшей жизни

    Broileritiivad Rimi värske A-klass kg

    4.49 € за кг

    Цена за единицу: 4,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Sardiinid tomatikastmes EO Kaija 240g

    Sardiinid tomatikastmes EO Kaija 240g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Seal.sn. teriyaki-must. Snäkk Pro Rakvere 50g
    Эстония

    Seal.sn. teriyaki-must. Snäkk Pro Rakvere 50g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 55,80 €/кг

  • Krevetid kooritud soolvees Marwi MSC 300/140g
    Эстония

    Krevetid kooritud soolvees Marwi MSC 300/140g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Sink Jamon Serrano Rakvere 105g
    Эстония

    Sink Jamon Serrano Rakvere 105g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 44,67 €/кг

  • Snäkkvorst Hot&Wild Nõo 85g
    Эстония

    Snäkkvorst Hot&Wild Nõo 85g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 28,12 €/кг

  • Seasašlõkk äädikamarinaadis
    Эстония

    Seasašlõkk äädikamarinaadis

    8.39 € за кг
    Обычная цена: 10,59 €

    Цена за единицу: 8,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Keefirimarinaadis sašlõkk
    Эстония

    Keefirimarinaadis sašlõkk

    11.79 € за кг

    Цена за единицу: 11,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kuivatatud latikafilee ribad Kaluri 40g
    Эстония

    Kuivatatud latikafilee ribad Kaluri 40g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 87,25 €/кг

  • Vikerforellimari Rimi 50g

    Vikerforellimari Rimi 50g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 107,80 €/кг

  • Lõherull kuumsuitsu Oniors Zivis kg

    Lõherull kuumsuitsu Oniors Zivis kg

    13.59 € за кг

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Küpsetatud tagakoot Rakvere vp kg
    5
    99 €
    5,99 €/кг
    Эстония

    Küpsetatud tagakoot Rakvere vp kg

    7.49 € за кг

    Цена за единицу: 7,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.5 kg 1.5kg

  • Grillvorstid cheddari-jalapeno Nõo 360g
    Эстония

    Grillvorstid cheddari-jalapeno Nõo 360g

    3.95 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Sea välisfilee Rakvere kg
    Для лучшей жизни Эстония

    Sea välisfilee Rakvere kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:2.5 kg 2.5kg

  • Šašlõkivorst lambasooles Matsimoka 365g
    Эстония

    Šašlõkivorst lambasooles Matsimoka 365g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,41 €/кг

Фильтр

Фильтр