Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Chorizo grillvorstid juustuga Nõo 450g
    Эстония

    Chorizo grillvorstid juustuga Nõo 450g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,64 €/кг

  • Heeringafilee marinaadis sibulaga 500g/310g
    Эстония

    Heeringafilee marinaadis sibulaga 500g/310g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 13,52 €/кг

  • Kuiv. kana rin.fil. sojakastmega Chick&Go 30g

    Kuiv. kana rin.fil. sojakastmega Chick&Go 30g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 79,67 €/кг

  • Heer.fil.tükid peediga majon. Rimi Smart 200g
    Возможно самая низкая цена!

    Heer.fil.tükid peediga majon. Rimi Smart 200g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 9,25 €/кг

  • Chorizo viinerid juustuga Nõo 310g
    Эстония

    Chorizo viinerid juustuga Nõo 310g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,55 €/кг

  • Vinnut. veiseliha Teriyaki Jerkey Karni 50g
    Эстония

    Vinnut. veiseliha Teriyaki Jerkey Karni 50g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 55,80 €/кг

  • Forellimari premium Sudrablinis 300g

    Forellimari premium Sudrablinis 300g

    30.49 € за шт.

    Цена за единицу: 101,63 €/кг

  • Täissuitsuvorst Kuningate Karni 250g
    Эстония

    Täissuitsuvorst Kuningate Karni 250g

    3.95 € за шт.

    Цена за единицу: 15,80 €/кг

  • Kiievi kotlet küüslauguvõidega Kikas 330g
    Эстония

    Kiievi kotlet küüslauguvõidega Kikas 330g

    4.15 € за шт.

    Цена за единицу: 12,58 €/кг

  • Maksapasteet jõhvikatega Astri Köök 200g
    Эстония

    Maksapasteet jõhvikatega Astri Köök 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Suitsusardell Lemmik Maks&Moorits 375g
    Эстония

    Suitsusardell Lemmik Maks&Moorits 375g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,84 €/кг

  • Moiva kalamarjam. krevett. Sudrablinis 160g

    Moiva kalamarjam. krevett. Sudrablinis 160g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,94 €/кг

  • Snäkk pro Jahimehe suitsuribi Rakvere 400g
    Эстония

    Snäkk pro Jahimehe suitsuribi Rakvere 400g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 9,12 €/кг

  • Praetud räimed tomatikas. Viru Rand 500g
    Эстония

    Praetud räimed tomatikas. Viru Rand 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Heer.fil.tük. juurvil. mar. Viru Rand 500g
    Эстония

    Heer.fil.tük. juurvil. mar. Viru Rand 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 21,70 €/кг

  • Ahjubroiler kolme juustu Tallegg kg
    Эстония

    Ahjubroiler kolme juustu Tallegg kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:2.5 kg 2.5kg

  • Heeringafilee tükid till. õlis Viči 210g/130g

    Heeringafilee tükid till. õlis Viči 210g/130g

    3.15 € за шт.

    Цена за единицу: 24,23 €/кг

  • Broileripooltiiva šašlõkk Armeenia Grill kg
    Эстония

    Broileripooltiiva šašlõkk Armeenia Grill kg

    7.89 € за кг

    Цена за единицу: 7,89 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.2 kg 1.2kg

  • Šašlõkk broileri rinnafilee Armeenia Grill kg
    Эстония

    Šašlõkk broileri rinnafilee Armeenia Grill kg

    13.59 € за кг

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.8 kg 0.8kg

  • Grillribi aasiapärane kauaküp. Rakvere 900g
    Возможно самая низкая цена!

    Grillribi aasiapärane kauaküp. Rakvere 900g

    9.65 € за шт.

    Цена за единицу: 10,72 €/кг

  • Broilerikintsuliha ürdimar.Rimi 850g

    Broilerikintsuliha ürdimar.Rimi 850g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,05 €/кг

  • Põdrasnacki vorst Karni 85g
    Эстония

    Põdrasnacki vorst Karni 85g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 38,71 €/кг

  • Chorizo snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g
    Эстония

    Chorizo snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Kanamaksapasteet Frank Pott 240g
    Эстония

    Kanamaksapasteet Frank Pott 240g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,29 €/кг

  • Pool suitsukana Tallegg vp kg
    Эстония

    Pool suitsukana Tallegg vp kg

    7.99 € за кг

    Цена за единицу: 7,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.7 kg 0.7kg

  • Kanafileešnitslid krõbedad Rannamõisa 180g

    Kanafileešnitslid krõbedad Rannamõisa 180g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,17 €/кг

  • Seajalad, jahutatud Rimi Smart, kg
    Возможно самая низкая цена!

    Seajalad, jahutatud Rimi Smart, kg

    1.19 € за кг

    Цена за единицу: 1,19 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.9 kg 0.9kg

  • Hautatud sealihaga konserv Frank Pott 240g
    Эстония

    Hautatud sealihaga konserv Frank Pott 240g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,88 €/кг

  • Sea kaelakarb. steik kefiirimar. Rimi 500g

    Sea kaelakarb. steik kefiirimar. Rimi 500g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Räimed tomatikast. suitsutatud Rannaküla 240g

    Räimed tomatikast. suitsutatud Rannaküla 240g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Vär. küüliku esijalad Reinuvaderi Pidusöök kg

    Vär. küüliku esijalad Reinuvaderi Pidusöök kg

    18.99 € за кг

    Цена за единицу: 18,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Šašlõkivorstid Lihakas Rakvere 400g
    Эстония

    Šašlõkivorstid Lihakas Rakvere 400g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,72 €/кг

  • Soolaheeringa filee vp  kg
    Эстония

    Soolaheeringa filee vp kg

    8.39 € за кг

    Цена за единицу: 8,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Kodune šašlõkk 800g
    Эстония

    Kodune šašlõkk 800g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,82 €/кг

  • Vürtsisilgu filee Kaluri 100g
    Эстония

    Vürtsisilgu filee Kaluri 100g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

  • Suitsutat. rannakarbid õlis Rimi ASC 120g/72g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Suitsutat. rannakarbid õlis Rimi ASC 120g/72g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 36,81 €/кг

  • Suitsutatud seakaelakarbonaad M&M vp kg
    Эстония

    Suitsutatud seakaelakarbonaad M&M vp kg

    12.69 € за кг

    Цена за единицу: 12,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Tuunikalapasteet Vahemere moodi Kaija 125g

    Tuunikalapasteet Vahemere moodi Kaija 125g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 15,92 €/кг

  • Krevetimääre avokaadoga Veladis 150g

    Krevetimääre avokaadoga Veladis 150g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Heeringafilee tükid sib. õlis Viči 210g/130g

    Heeringafilee tükid sib. õlis Viči 210g/130g

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 23,46 €/кг

Фильтр

Фильтр