Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Hakklihapitsa Mamma Saarioinen 200g
    Без лактозы

    Hakklihapitsa Mamma Saarioinen 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Vinegrett 300g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Vinegrett 300g

    2.35 € за шт.
    Обычная цена: 2,65 €

    Цена за единицу: 7,83 €/кг

  • Makaroni-singisalat 500g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Makaroni-singisalat 500g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Jõhvika-mannavaht 600g
    Эстония

    Jõhvika-mannavaht 600g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 4,32 €/кг

  • Kikerhernehummus kõrvitsaseemnetega 200g
    Подходит для веганов

    Kikerhernehummus kõrvitsaseemnetega 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Kartuli-lihasalat 200g
    Эстония

    Kartuli-lihasalat 200g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,25 €/кг

  • Hummuse trio Salling 210g
    Подходит для веганов

    Hummuse trio Salling 210g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,38 €/кг

  • Skandinaavia leib kuumsuitsulõhega 145g

    Skandinaavia leib kuumsuitsulõhega 145g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 25,45 €/кг

  • Kana-klimbisupp Mamma 300g

    Kana-klimbisupp Mamma 300g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,97 €/кг

  • Sõrnikud 320g
    Эстония

    Sõrnikud 320g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Basiilikupesto Salling 200g

    Basiilikupesto Salling 200g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 12,75 €/кг

  • Skandinaavia leib kanaga Rimi 160g

    Skandinaavia leib kanaga Rimi 160g

    3.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 21,19 €/кг

  • Porgandi-ananassisalat 250g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Porgandi-ananassisalat 250g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,56 €/кг

  • Koorene praekaste Bechamel 350ml
    Эстония

    Koorene praekaste Bechamel 350ml

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,83 €/кг

  • Tšeburekid praetud jahutatud 3tk 250g
    Эстония

    Tšeburekid praetud jahutatud 3tk 250g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,56 €/кг

  • Pannkoogid singi ja juustuga 360g Rimi

    Pannkoogid singi ja juustuga 360g Rimi

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,81 €/кг

  • Penne hakklihakastmega 350g
    Эстония

    Penne hakklihakastmega 350g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,26 €/кг

  • Magus paprika juustutäidisega 200/150g

    Magus paprika juustutäidisega 200/150g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Hummus läätse-karri Noa 175g
    Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Hummus läätse-karri Noa 175g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 14,80 €/кг

  • Juustune kana-köögiviljasupp Mamma 300g
    Эстония

    Juustune kana-köögiviljasupp Mamma 300g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 10,63 €/кг

  • Aasiapärased nuudlid 400g
    Эстония

    Aasiapärased nuudlid 400g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,22 €/кг

  • Lavaširullid praetud kanaga,215g

    Lavaširullid praetud kanaga,215g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,21 €/кг

  • Kartuli-singisalat 200g
    Эстония

    Kartuli-singisalat 200g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,45 €/кг

  • Keedetud tatar 350g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Keedetud tatar 350g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 5,00 €/кг

  • Võileib lõhega Rimi 140g

    Võileib lõhega Rimi 140g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 23,50 €/кг

  • Võileib peekoniga Rimi 155g

    Võileib peekoniga Rimi 155g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,29 €/кг

  • Caesari kauss pasta ja br. Chef Lunden 270g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Caesari kauss pasta ja br. Chef Lunden 270g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,78 €/кг

  • Rassolnik kanalihaga Mamma 300g
    Эстония

    Rassolnik kanalihaga Mamma 300g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,30 €/кг

  • Hakklihakaste kartulipüreega Mamma 300g
    Эстония

    Hakklihakaste kartulipüreega Mamma 300g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 12,30 €/кг

  • Riis köögiviljadega 400g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов Эстония

    Riis köögiviljadega 400g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 6,87 €/кг

  • Rosolje 500g
    Эстония

    Rosolje 500g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,38 €/кг

  • Pelmeenid praetud Uvic 350g
    Эстония

    Pelmeenid praetud Uvic 350g

    3.15 € за шт.

    Цена за единицу: 9,00 €/кг

  • Lihtne kartuli-munasalat 500g
    Эстония

    Lihtne kartuli-munasalat 500g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,38 €/кг

  • Lavaširullid kuumsuitsulõhega 210g

    Lavaširullid kuumsuitsulõhega 210g

    4.65 € за шт.

    Цена за единицу: 22,14 €/кг

  • Pannkoogid maasikatäidisega 360g Rimi

    Pannkoogid maasikatäidisega 360g Rimi

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,25 €/кг

  • Kidney-oa -singisalat 200g
    Эстония

    Kidney-oa -singisalat 200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Hummus Rimi Planet peediga 180g
    Подходит для веганов

    Hummus Rimi Planet peediga 180g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Peedi-küüslaugusalat 500g
    Эстония

    Peedi-küüslaugusalat 500g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Kana tikka masala riisiga 300g
    Эстония

    Kana tikka masala riisiga 300g

    4.65 € за шт.

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Sünnipäevasalat 500g
    Эстония
    Возможно самая низкая цена!

    Sünnipäevasalat 500g

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 9,10 €/кг

Фильтр

Фильтр